fbpx

Кого 23 вересня 2023 року можна привітати з днем ангела

Кого 23 вересня 2023 року можна привітати з днем ангела

23 вересня іменини святкують володарі 18 чоловічих та 7 жіночих імен. Із цього великого списку в сучасному світі серед популярних імен можна відзначити Павла, Петра та Дар’ю.

Крім них, іменини відзначають також Ганна, Тетяна, Діана, Олексій, Тихін, Семен, Микола, Костянтин, Євген та Андрій.

23 вересня іменини святкує Павло

У наш час ім’я Павло набуло колишньої популярності. Ймовірно, тому, що воно відноситься до старовинних імен. У дитинстві хлопчики з ім’ям Павло дуже добрі та слухняні. Це просто мрія батьків. Він виявляє спокій і навіть ніжність до своїх батьків та близьких людей.

Павли вміють викликати довіру у людей. У більш дорослому віці йому часто довіряють таємниці друзі та знайомі. Він завжди готовий допомогти вирішити будь-які ситуації, якщо це потрібно. У характері Павла можна відзначити вміння досягати будь-яких цілей та вершин, талановитий і щедрий, готовий подати руку допомоги, якщо його попросять.

Однак він має і негативні риси. Він не цінує і не шкодує всіх людей, які можуть зрадити, переступити через людину заради своєї користі, принижує чи кривдить слабших людей.

Ім’я Павло наділяє людину потужною силою волі і справді сильним характером. Незважаючи на безмірну доброту і безхарактерність, він може досягти будь-якої мети, яка для нього важлива, захистити свою сім’ю і забезпечити їм гідне життя.

23 вересня іменини святкує Петро

У перекладі давньогрецької мови це ім’я означає «камінь». У дитинстві Петро дуже спокійний і поступливий.

Він любить пограти з друзями, але знає у всьому міру. Петро не любить конфліктів і за будь-якої нагоди намагається їх уникати. Він товариський і може знайти мову з будь-якою людиною, якщо це їй необхідно, але відкрити свою душу і довіритися лише одиницям.

Незважаючи на цю особливість у Петра завжди багато друзів та знайомих. Його цінують за добродушність та бажання допомогти, за красномовство та цікаве спілкування. Однак у нього чомусь часто розвивається така якість, як невпевненість у собі. Він розумний і комунікабельний, але досягти якоїсь мети Петру непросто.

Ймовірно, йому заважають такі якості, як страх помилитися та невпевненість у своїх силах.

Вибираючи професію, Петро, перш за все, думає про суспільне визнання та можливість показати себе. Серед жінок Петро не обділений увагою та має успіх. У дружини вибирає ту, яку не лише любить, добрим другом та однодумцем. Своєю сім’єю він залишається відданим все життя.

23 вересня іменини святкує Дар’я

У перекладі з давньоперського ім’я Дар’я означає «переможниця». Батькам із Дар’єю не так просто ще у дитинстві. Вона товариська, але стійко обстоює свою думку.

Вона негативно ставиться до самотності, а більше любить гучні компанії та різноманітне спілкування. Її батьки часто балують. Тут варто приділити особливу увагу щепленню ще з дитинства вмінню підтримувати чистоту і порядок. Хоча ця якість може прийти і згодом.

Дарина чарівна, вона має почуття стилю. Приділяє час самопізнанню та навчанню. Незважаючи на чудову пам’ять, не присвячує багато часу навчанню. Мабуть, бо схоплює все на льоту. Дуже прислухається до чужої думки, особливо якщо це критика на її адресу. Часто буває прямолінійна з оточуючими. Друзі її цінують за відданість та бажання допомогти.

Сім’я та стосунки для неї багато означають. Але до більшості чоловіків вона ставиться з легкістю, поки не зустріне своє справжнє кохання. Часто у сім’ї у неї все добре.

Іменинники, які святкують свій День ангела 23 вересня, приймають вітання та подарунки.

You cannot copy content of this page