fbpx
Події
Книга про засновника AliExpress вийшла українською

У Києві презентували україномовну версію книги Дункана Кларка “Alibaba: дім, який збудував Джек Ма”, що розповідає про одного з найуспішніших бізнесменів світу, засновника китайської компанії, яка займається торгівлею в інтернеті, Alibaba Group, передає Сultprostir.

Зазначається, що книгу видав Фонд Василя Хмельницького K.Fund, а презентація книги відбулася на третьому Київському міжнародному економічному форумі “Україна: Напередодні Четвертої промислової революції”.

У книжці описана біографія китайського підприємця Д.Ма, який із простого вчителя став мультимільярдером, почавши займатися продажами в мережі, а у 1999 році заснувавши Alibaba Group, до якої сьогодні входять найбільші інтернет-магазини Китаю Taobao.com і AliExpress.com, компанії China Yahoo!, Tmall.com, Alipay та інші.

Читайте також: Дочка Валерія Меладзе вперше показала свого красеня-нареченого (фото)

“Він долав складнощі на ранніх етапах життя, погано навчаючись у школі та не маючи здібностей до математики й технічних наук. У книзі я хотів дати щось унікальне, тому заглибився у дослідження життєвого шляху Джека Ма, щоб зрозуміти, яка неймовірна історія стоїть за виникненням цієї бізнес-ікони”, — сказав Д.Кларк.

Нагадаємо, що у 2014 році Джека Ма визнали найбагатшою людиною Азії.

Джерело.

facebook