fbpx

КНДР викрала студента з США, аби той став репетитором Кім Чен Ина

Девід Снеддон зник 12 років тому.

Сім’я студента, який зник під час поїздки до Китаю у 2004 році, нещодавно отримала надію побачити його живим.

Про те, що він живий, але був викрадений урядом Північної Кореї, пише Independent.

24-річний Девід Снеддон вважався мертвим після того, як зник в провінції Юньнань на заході Китаю. Поліцейські повідомили, що студент одного з університетів Юти ймовірно потонув у річці 14 серпня 2004 року.

Минулої середи, 31 серпня, Yahoo News Japan повідомили про те, що Снеддон був помічений у Північній Кореї, де він, швидше за все, живе та працює вчителем англійської мови. Також він має дружину і двох дітей.

Держдепартамент США одразу ж зробив заяву про початок пошуків Снеддона у Північній Кореї.

Чой Сун-Йонг, який очолює “Об’єднання членів сімей викрадених”, повідомив, що Снеддон був насправді викрадений північнокорейськими оперативниками і працював репетитором з англійської мови для Кім Чен Ина, який тоді був спадкоємцем диктатури в країні.

Читайте також: Польща звинуватила Росію в авіакатастрофі під Смоленськом

Батьки Снеддона, Рой і Кетлін, ніколи не вірили в офіційну версію смерті сина. Знаючи репутацію Північної Кореї стосовно викрадення іноземців, вони вважали, що спецслужби зацікавились їхнім сином через його знання корейській мови, яку він використовував свого часу як місіонер мормонів у Південній Кореї.

12 років поспіль Снеддони постійно зверталися до американських чиновників з проханнями розслідувати зникнення їхнього сина.

“Ми просто знали у серці, що він живий, тому ми повинні були продовжувати боротьбу”, – сказала пані Снеддон Deseret News Utah.

Представники штату Юта раніше закликали Конгрес розслідувати обставини зникнення Снеддона, і підтвердити, чи справді він був викрадений Північною Кореєю.

“Дані показують, що є ще багато невирішених питань з приводу зникнення Девіда”, – заявив представник комітету з розвідки палати представників США Кріс Стюарт.

“Сім’я Девіда заслуговує отримати відповіді на ці питання, і поки ми не знайдемо їх, я буду продовжувати закликати Державний департамент вживати всіх можливих заходів задля з’ясування обставин зникнення Девіда”, – додав він.

Читайте також: У КНДР з зенітки розстріляли міністра, який заснув на нараді

Джерело.

You cannot copy content of this page