fbpx
Без рубрики
Кличко розповів про свою хіонофобію (відео)

Мер Києва в ефірі телеканалу NewsOne розповів про те, що в 2016 році підготовитись до осінньо-зимового періоду було, як ніколи, складно.

“По всій Україні у 104 компаній були заблоковані рахунки, в тому числі у Київенерго, яка була відповідальна за перекладку тепломереж. Ми зробили все, щоб підготуватися і за відсутності грошей зробили передоплати Київенерго за установку теплових лічильників. На жаль, в цьому році було зірвано графік перекладки нових труб, а на сьогоднішній день 60% київських труб відпрацювали свій термін експлуатації. І в зв’язку з цим в деяких будинках столиці є пориви труб”, – розповів Віталій Кличко.

За словами Кличка, до опалення все ж вдалося підключити 99,8 % будинків. Мер Києва також зазначив, що закупили 15 снігоприбиральних машин з Німеччини.

Читайте також:МЕР КЛИЧКО ОСОРОМИВСЯ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ (ВІДЕО)

Розповідаючи про снігоприбиральну техніку, під час спілкування з телеведучим мер розповів про своє ставлення до снігу:

“Взагалі поки я не був мером, я так любив сніг! Щось нове, свіже, біле. А зараз я став сніг ненавидіти, тому що його треба прибирати, і дуже швидко”, – зазначив Віталій Кличко.

От таким чином у мера Києва з’явилась хіонофобія – нав’язливий страх снігу. Такий страх з’являється у людини, коли у неї сніг асоціюється з чимось жахливим. Для мера Києва, очевидно, таким жахом є потреба вирішувати проблеми міста.

Як повідомляв сайт Знай.ua, у Києві 180 квартир залишилися без опалювання через те, що місцева влада не може за три місяці встановити теплолічильники. А через несвоєчасний ремонт тепломереж мешканці 275 будинків в Києві залишились без гарячої води і опалення.

Джерело.