fbpx
Події
Кличко приховав закордонні маєтки – ЗМІ (фото)

Міський голова Києва Віталій Кличко приховав маєтки у США та Німеччині.

Про це йдеться в розслідуванні програми “Схеми”.

У декларацію столичний мер не вніс будинок на вул. Вестенд, 5, в районі Оттмаршен у Гамбурзі, йдеться в сюжеті. Його вважають одним із найпрестижніших у місті.

“Я знаю, що в цьому районі живе родина Віталія Кличка. Діти відвідують тут інтернаціональну школу. Тут розташоване його житло. Інший брат, Володя, має житло у Гамбурзі, але в іншому районі”, – розповіла місцевий експерт із нерухомості Катя Вегнер.

Кличко не хоче розповідати, де і в якому будинку мешкає його родина.

“Запитайте у доньки. Вона навіть не знає, яким майном користується. Не слідкую за моєю дружиною, де вона перебуває”, – сказав мер.

“Віталій Кличко був зобов’язаний вказати у декларації майно, яким користується його родина у Гамбурзі. Чи це будинок на Вестенд, 5 чи якесь інше майно, де вони проживають”, – наголосив директор громадської організації “Трансперенсі Інтернешнл Україна” Ярослав Юрчишин.

Змовчав мер і про маєток у районі Бел-Ейр, Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США. У будинку за адресою 2055 Stradella RD Los Angeles з 2005 року і до початку активного політичного життя Віталія Кличка жила його родина. Опубліковані родинні фотосесії звідти. 2011 року там знімали епізод фільму “12 раундів” про складний період у житті українського боксера після поразки Ленноксу Льюїсу. У квітні 2016-го дружина Кличка виклала у мережу фото під час відпочинку з подвір’я того будинку.

Маєток складається з великого подвір’я з басейном і 2-поверхового будинку на кілька спалень і ванних кімнат. Тут також є ліфт, бібліотека, зона відпочинку з каміном. Зараз для віли шукають орендаря на рік. Маєток здають за $25 тис. на місяць. Контактною особою зазначений рієлтор Арі Афшар, який не називає власника будинку.

На сайтах контактної інформації щодо мешканців США – Whitepages та eVerify.com за цією адресою в Лос-Анджелесі зареєстрована Наталія Єгорова, дружина Віталія Кличка. У реєстрі юридичних осіб штату Каліфорнія 2013 року Віталій Кличко вказував адресу будинку на Страделла Роад як власну.

Проте Віталій Володимирович говорить, що зараз будинок йому не належить.

“Одну складову хочу зазначити. За кожну копійку, яку я заробив, я заплатив 56% податку. Тобто із кожного долара 56 центів. І продовжую платити. Мені нема чого приховувати”, – наголосив він.

В електронній декларації Кличко вказав 2,63 млн грн, які заробив 2015-го за кордоном. За цей період в Україні заробив 1872 грн. Із них 759 грн як дивіденди і 1113 грн виграшу. Написав, що має 7 велосипедів, мотоцикл 1976 року випуску, білий рояль Yamaha, антикварні вироби та годинники.

Мер столиці живе у квартирі площею 251,8 кв м. Дружина володіє земельною ділянкою на 2,5 га і житловим будинком на 786 кв м у Лютежі під Києвом. Також на дружину записав дві машини Toyota Sequoia і Land Rover 2014 і 2013 років випуску.

Читайте також:УРЯД ПОЛЕГШИВ ЖИТТЯ ЖІНКАМ, ЯКІ НАРОДЖУЮТЬ

mayetok-klychka

mayetok-klychka1

mayetok-klychka2

Джерело.

facebook