fbpx
Події
Клубочок щастя: лікарі виходили крихітну недоношену дівчинку (фото)

Лікарі виходили дівчинку, яка народилася всього через дві доби після настання 25-го тижня вагітності. Малеча важила 1 кг і 304 грами, а її ніжки були розміром з монетку. Про це пише сайт daily mail.

Відповідно до закону Великобританії, дітей, народжених до 24 тижня, не намагаються врятувати, оскільки шанси на виживання мінімальні. Але цій дівчинці пощастило, хоча лікарі відразу попередили маму, 37-річну Вікторію Бредлі, що її дочка Франческа, швидше за все, помре. Але вона вижила! 9 місяців малятко боролося за своє життя, у неї був менінгіт, сепсис і погано працювали легені, але сталося диво.

“Мені страшно навіть думати, що, якби вона народилася всього на два дні раніше, медики б нічого не робили, щоб врятувати її” , – говорить мама.

Мамі дозволили тільки один раз подивитися на свою дочку, перед тим як відправити її в інтенсивну терапію. “Вона все ще була схожа на плід. Її шкіра була прозорою, у неї не було брів і вій. Її очі ще не були відкриті. Вона була дуже крихітна. Нам сказали, що час йде на години, вони не думали, що вона виживе. В її крові було багато інфекцій” , – згадує Вікторія ті страшні хвилини.

Батьки навіть зробили собі на пам’ять відбитки її слідів, так як ніхто не вірив, що малятко вибереться. Зрештою, через 17 тижнів після народження, її виписали додому, а зараз маленькій Франчесці 9 місяців, і вона вже обходиться без медичних препаратів.

А у мами тепер є татуювання, яка символізує битву її дочки за життя – на ньому зображені сліди Франчески.

Читайте також: Нерозлучні двійнята, які тримали одне одного за руку при народженні, два роки по тому (фото)

Джерело.

facebook