fbpx
Події
“Класична зрада”: суд виправдав офіцера МВС, який продався терористам

Червонозаводський районний суд Харкова виніс виправдувальний вирок колишньому начальнику Краматорського міського відділу міліції Донецької області підполковнику МВС Олександру Ковтуну, який у 2014 році перейшов на бік проросійських терористів. Про це повідомляє “Четверта влада“.

Зазначається, що суд прийняв таке рішення, незважаючи на свідчення свідків, а також очевидні факти, що підтверджують співпрацю Ковтуна з бойовиками. “Судді не знайшли в діях краматорського міліцейського начальника складу злочину і вирішили звільнити його із залу суду”, – йдеться в тексті.

У публікації йдеться, що Ковтун допомагав бойовикам блокувати і роззброювати українських військових, а також співпрацював із терористами в період окупації Краматорська.

Сам колишній силовик на суді не заперечував того, що був присутній в момент блокування колон ЗСУ. Поряд з цим Ковтун стверджував, ніби перебував там за наказом начальника Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області “для забезпечення порядку”.

У свою чергу начальник штабу батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади, який в той день перебував у заблокованій колоні в Краматорську і виступав свідком на суді, підтвердив, що після того, як колона була заблокована, Ковтун зажадав здати зброю.

При цьому суд поставився до показань цього свідка “скептично”, оскільки вони не узгоджувалися з показаннями інших свідків – співробітників краматорського міліції і колег обвинуваченого. “Зрозуміло, всі вони виправдовували свого товариша”, – наголошується в тексті.

Читайте також: У МВС розповіли подробиці справи “банди з Княжичів”

Джерело.

facebook