fbpx
Дозвілля
Кілька вагомих причин завести домашнього улюбленця

Домашні тварини не лише чудові співрозмовники, а й, у певній мірі, лікарі. Дослідники неодноразово наголошували на користі домашніх тварин. Ми ж назвемо кілька вагомих причин привести додому чотирилапого друга, пише maximum.fm

Домашні тварини сприяють зниженню тиску у людей, які cтрaждають на гiпеpтонію – найпоширенішу в наші дні хвoрoбою. Достатньо лише протягом п’яти хвилин гладити улюблену кішечку, і тиск приходить в норму. Собаки також позитивно впливають на самопочуття.

Ще одна хвoрoба століття – ожиріння, і з нею домашні вихованці також допомагають успішно впоратися. Вони виконують роль будильника і тренажера одночасно. До прикладу, собака змушує вас з нею погуляти, і ці прогулянки продовжують життя.

Кішки, папуги, і навіть акваріумні рибки теж сприяють нормалізації ваги, адже їх необхідно годувати в певному режимі, доглядати за ними, бавитися. Це стимулює фізичну активність господарів, і перетворюється в справжні ліки проти низки хвoрoб, пов’язаних з малорухливим способом життя.

Читайте також: В ГРУДНІ В УКРАЇНІ МОЖНА БУДЕ СПОСТЕРІГАТИ ЗОРЕПАД ГЕМІНІДИ

Домашні вихованці рятують від депресії. Яким би похмурим не був настрій, повернувшись додому і побачивши улюбленця, людина заряджається позитивом і забуває про проблеми.

Домашні вихованці особливо чутливі до будь-яких природних катаклізмів, і заздалегідь попереджають господаря про можливу небезпеку. Крім того, в будь-якій кpитuчній ситуації домашній вихованець – це можливість порятунку від найжахливіших наслідків. Тварини можуть покликати на допомогу, а іноді й самі допомагають господареві в ситуаціях, пов’язаних з ризиком для життя.

Домашні тварини незамінні в питаннях захисту, виховання і розвитку дітей. Вони не тільки вчать дитину бути доброю і чуйною, розвивають його кругозір і вчать його емпатії, а й рятують дітям життя і можуть послужити заміною справжньої няні.

facebook