fbpx
Без рубрики
Керівництво поліції провалило атестацію в п’яти областях

За результатами атестації персоналу в Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Харківській та Полтавській областях звільнені від третини до половини керівників управлінь поліції.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України, керівник однієї з атестаційних комісій Володимир Філенко, передає сайт Наполіціі.

Більше 20% керівників рекомендовано пройти перевірку на поліграфі.

Згідно з повідомленням, радник міністра зазначив, що значна частина керівників написала рапорти, побоюючись, що не пройдуть переатестацію.

“На мою думку, відсоток тих, хто звільняється за власним бажанням, або за рішенням комісії, або знижених на посаді – дуже високий. Дехто хотів би звільнити всіх, хто працював раніше в міліції, але ми не можемо собі дозволити цього, тому що повинні керуватися не емоціями, а професійними якостями претендентів “, – повідомив Філенко.

Він додав, що реформа такого масштабу і з участю такої кількості людей проводиться вперше, проте існує опір нереформованої судової системи.

“Зараз суди займають антиреформаторську позицію. У них є корпоративна порука, як за свій суддівський корпус, так і за корпоративні зв’язки зі старими співробітниками міліції. На жаль, в більшості випадків рішення суддів упереджене, незалежно від наших зусиль в суді”, – зазначив радник міністра.

Читайте також: ПОЛІЦЕЙСЬКІ УКРАЇНИ ПОЇХАЛИ НА СТАЖУВАННЯ ДО ТУРЕЧЧИНИ (ВІДЕО)

Джерело.