fbpx
Дозвілля
Казала моя бабуся, що найкращі роки, це коли минає юність

Казала моя бабуся, що найкращі роки, це коли минає юність. Настає молодість зі щирим коханням та душевними переживаннями, які переростають у сімейний стан. Саме в цей період, багато нового і цікавого пізнає людина. Вчиться любити серцем, тобто, десь чимось пожертвує за ради коханого, десь дослухається, того хто є поруч. Турбується і хоче зробити сімейного партнера щасливим.

Найкращі моменти для кожної жінки, це коли вона стає матір’ю. Батьківство, певно, не менше радості приносить. З’являється маленьке і спільне дитя, беззахисне і безпомічне. Миле, надзвичайно рідне! В цю мить, молода пара розуміє, що ціннішого від крихітного маляти не має нічого на всьому світі. На фоні немовляти, багатство стає нічим, тьмяніють діаманти із золотом. В батьків захоплює дух від тихенького посапування дитинчатка. З‘являється досі невідома ніжність, з надлишком вливається любов. Прибавляється сила, а також відповідальність.

Можливо й не легкі роки з малими дітьми. Недоспані ночі, дитячі капризи та недуги даються взнаки. Але коли маленькі рученята обвивають шию, солодкі поцілунки сиплються на щоки, а щирі оченята веселими іскринками сяють — відчувається небесний присмак. Кращих почуттів нема.

— Молоде, золоте! Може багато досягнути в житті і мрії перетворити в реальність!—говорила старенька жінка. Лише, в той час, молоді люди не розуміють, що треба насолоджуватись тими днями і роками, бо це золотий вік. І все так не буде. Бо всьому ж є початок, але й закінчення приходить. Поки гарні і молоді, а діти ще малі і поруч, берегти щастя треба. І старість буде спокійною і тихою гаванню.

— Старість підкрадається дуже швидко, навіть несподівано! Повірити не можу, що давно вже минули мої золоті роки. Так хотілось би в них повернутись і знову прожити ті найцінніші і найкращі моменти! — сумно зітхнула бабуся. І тихо скотилась крапля смутку від ностальгії за молодими роками.

Галина Мазурик, “Золотий вік”