fbpx
Дозвілля
Катя Осадча знялася для обкладинки глянцю і вперше показала новонародженого сина Ваню

Популярна українська телеведуча Катя Осадча кілька місяців тому стала мамою вдруге, народивши сина Ваню телеведучому Юрію Горбунову. Тепер же зірка “Світського життя” вперше дала відверте інтерв’ю про материнство і показала малюка в фотосесії, пише hochu

33-річна телеведуча Катя Осадча останнім часом у всіх на вустах. У лютому вона народила сина Ваню і тепер уміло поєднує роботу і материнство. І ось тепер зірка з’явилася на обкладинці глянцю разом з сином.

Українське видання ELLE приготувало для читачів сюрприз, взявши інтерв’ю у Каті Осадчої . Зірка українського ТБ розповіла, як тепер сприймає материнство.

“Народити в дев’ятнадцять років і в тридцять три роки – це абсолютно різний досвід. У дев’ятнадцять ти боїшся, що життя проходить повз, поки ти вдома. У такому віці здається, що діти забирають час від чогось важливого. Але після тридцяти ти вже знаєш, що діти нічого не віднімають, а тільки додають фарб у твоє життя. Вони ростуть настільки швидко, що потрібно ловити кожен момент. І встигнути все закарбувати в пам’яті: кожен день, кожен місяць …”

Читайте також:ДИТЯЧА ІГРАШКА ОЧИМА ДИТИНИ: КАТЯ ОСАДЧА ПОДІЛИЛАСЯ ЗАБАВНИМ ВІДЕО

facebook