fbpx
Дозвілля
Katya Chilly розкрила закулісні таємниці “Голосу країни”

Катя Чілі розповіла про тренера і суперника.

Українська співачка Катя Чілі (Katya Chilly), яка вразила всіх своїм яскравим виступом на шоу “Голос країни”, розповіла, чому навчилася у Тіни Кароль і як спілкувалася зі своїм суперником – священиком Олександром Клименком.

“Приголомшлива властивість Тіни – співтворчість. Дуже важливо бути такою, щоб поруч хотілося розкритися. Це можна порівняти з деревом. Поруч з одним деревом може виникнути гарний сад, який може стати притулком для багатьох живих істот. Я дуже багато чому навчилася у Тіни. Учитель – не той, хто вчить, а той, у якого хочеться вчитися “, – поділилася співачка з kp.ua, пише lime

Вона також зазначила, що вдячна отцю Олександру за підтримку, а його перемога її не образила.

“Знаєте, у мене є син Святозар, йому 3,5 роки. І я не маю можливості приходити зараз в храм сповідатися, бо Святозар дуже швидкий. І тут за збігом обставин батько Олександр опинився поруч у гримерці. Я мала можливість посповідатися – і мені стало легше, я відчула себе більш вільною.

Мене надихало те, що батько Олександр не забував про свої завдання ні на секунду, від початку і до кінця він розумів, навіщо він в ефірі і за лаштунками “, – розговорилася Катя.

Нагадаємо, що в півфіналі пісенного шоу “Голос країни-7”, фіналістом сезону став священик Олександр Клименко , який з великою перевагою обійшов співачку Катю Чілі Клименко набрав 93% голосів, а за Катю голоси віддали всього 7% голосів телеглядачів. Тренером Каті і батька Олександра була співачка Тіна Кароль.

Читайте також:НОВИНА ДНЯ: ІРАКЛІ МАКАЦАРІЯ ТА ЗІРКА “ХОЛОСТЯК-6” АНЕТТІ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ (ФОТО)