fbpx
Події
Катерина Поліщук з Азовсталі на псевдо “Пташка” присвятила винагороду своїм полеглим побратимам і похвалила Зеленського

Звільнена з російського полону Катерина Поліщук, більш відома як “Пташка”, отримала нагороду “За мужність III-ступеня” та присвятила її своїм полеглим побратимам.

Про це Катерина написала у своєму Instagram.

“Нагороду я присвячую моїм полеглим побратимам, які навчили мене мужності. Багато емоцій про цю нагороду, але… я вдячна і наполегливо працюватиму далі.

Поважаю та всім серцем підтримую нашого Президента, і переглянула про нього думку з початком повномасштабного вторгнення.

Це справжній лідер та керівник. Не всі рішення зрозумілі широкому загалу, проте шлях до перемоги стрімкий і наполегливий. Дякую йому. це надлюдська відповідальність та титанічна праця.

Критикувати і поливати брудом можуть лише люди, які близько не уявляють масштаби його відповідальності і не спроможні відповісти навіть за себе та свої дії. Це лідер, а не «лідер». Бо він попереду, а не за спинами.

Це моя позиція і мені чхати хто що про неї думає. Вона становилась 24 лютого 2022 року та залишається непохитною. В цих очах втома, вдячність, мужність і вірність. Він зробив свій вибір. І я пишаюсь жити і боротись з ним. Хто б що не казав.”

You cannot copy content of this page