fbpx
Дозвілля
Катерина Бужинська похрестила двійню: опубліковані фото

Відома українська співачка Катерина Бужинська, яка зовсім недавно стала мамою вдруге, похрестила своїх малюків в Свято-Пантелеймонівському соборі, який знаходиться на території природного заповідника Феофанія.

Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню Viva!

“Ми хрестили наших малюків в Феофанії, в Свято-Пантелеймонівському соборі. Місце вибрала я – мені воно дуже подобається, там я завжди відчуваю себе спокійно та мирно. До того ж в цьому храмі у нас є знайомий священик – отець Іоанн, саме він і проводив обряд. Хотіли як можна раніше хрестити дітей, щоб вони були під божим захистом”, – прокоментувала вибір храму Катерина.

Крім того, співачка розповіла про характер маленьких Дмитра та Каті. Відзначивши, що вони абсолютно різні. “Діма дуже вимогливий, хлопець з сильним характером. Якщо йому щось не подобається, він терпіти не буде, відразу голосно плаче. Катя поводиться інтелігентно. Вона справжня маленька леді”, – говорить вона.

Доглядати за малюками молодим батькам зараз допомагає свекруха, за що артистка їй дуже вдячна, оскільки не хотіла з самого раннього дитинства довіряти дітей няні. Також співачка зазначила, що і тато приймає величезну участь в житті дітей. “Діма великий молодець – не боїться, допомагає купати, міняти підгузки, заколисує, годує з пляшечки. Він вже знає всю технологію приготування дитячого харчування: яке потрібне дозування, яку воду використовувати, до якої температури нагрівати, як пляшечки стерилізувати” , – похвалила чоловіка Бужинська.

Читайте також:ПО-БАГАТОМУ: ЧОЛОВІК ІРИНИ ФЕДИШИН ПОДАРУВАВ ЇЙ НА 30-РІЧЧЯ PORSCHE CAYENNE (ФОТО)

Джерело.