fbpx
Авто
Камери фіксації порушень ПДР розміщуватимуть у незвичайних місцях

Ще нещодавно офіційно заявляли, що камери автофіксації порушень ПДР будуть розміщувати в місцях концентрації ДTП. І ось сьогодні з’ясувалося, що концепція трохи змінилася – ці засоби контролю мають намір встановлювати в зовсім несподіваних місцях…

Спочатку планувалося, що камери автофіксації порушень ПДР передусім будуть розміщувати в місцях концентрації ДTП – для того, щоб на цих ділянках доріг підвищити водійську дисципліну, скоротивши таким чином кількість порушень, які призводять до aвapій.

Переважно це: швидкісні ділянки доріг, де лихaчi часто перевищують швидкість руху, перехрестя, де водії нерідко проскакують на червоний, вулиці, на яких порушники дозволяють собі їхати «зустрічною» або смугою громадського транспорту тощо.

Утім пильні і неупереджені камери підстерігатимуть порушників і в зовсім несподіваних місцях – на залізничних переїздах. Про це повідомив заступник директора Департаменту безпеки дорожнього руху «Укрзалізниця» Андрій Мельничук на міжнародному Конгресі з питань реформування системи управління безпеки дорожнього руху, що проходить в Києві 22-23 червня.

За його словами, «Укрзалізниця» планує оснастити всі найбільш жваві залізничні переїзди камерами відеоспостереження. Передусім інформацію використовуватимуть для потреб залізничників – за нею мають намір відстежувати ситуацію на переїзді: його завантаженість, роботу чергових і правопорядок. При цьому в майбутньому, коли почне працювати автоматична фіксація порушень ПДР «Укрзалізниця», не виключає можливості передання даних про гріхи водіїв на переїздах поліції, для того щоб вона змогла притягувати порушників до відповідальності.

До речі, нагадаємо, що цілком можливо, що крім приладів автофіксації порушень ПДР на дороги України також повернуть ручні радари – сумно відомі «Візир» і TruCam.

Читайте також: В Україні можуть ввести техогляд, який проводитимуть прямо на дорозі і «на око»

Джерело.

facebook