fbpx

Календар городника та садівника на 9 жовтня: є можливість успішно виростити овочі та фрукти, посаджені в цей день тижня

Календар городника та садівника на 9 жовтня допоможе дізнатися, які культури варто висаджувати, а також які земляні роботи варто проводити цього дня. Є можливість успішно виростити овочі та фрукти, посаджені в цей день тижня.

Що можна робити городникам на своїх ділянках 9 жовтня

Це гарний час почати заготовляти насіння квітів. Якщо на грядці не викопали буряка, морква та картопля, обов’язково радять цим зайнятися, оскільки після 9 жовтня можливі великі та сильні заморозки.

Хворі рослини радять у цей день викорчовувати, щоб їхнє захворювання не передалося на інші. Це час, коли можна починати заготовляти лікарські рослини.

Вважається, що саме в цей день вони мають певну силу і заряджаються позитивною енергією. На цей день тижня можна зайнятися обрізанням зернових культур. Це сприятливий день для того, щоб зберегти їх на зиму, також можна викопувати цибулини квітів.

Якщо є теплиця, тоді 9 жовтня можна висаджувати томати на зимівлю, це один із найкращих днів тижня у жовтні. Місяць допоможе виростити незвичайний та цікавий сорт томатів. Не варто поливати плодові дерева в цей день тижня, оскільки коренева система може заразитися різними захворюваннями.

Рослини у цей день мають певну силу, яка допомагає зростати. Можна зайнятися квітами, пересадити троянди або посадити живці цієї рослини. Цей день допоможе добре вкоренитися та позитивно вплине на подальший розвиток.

You cannot copy content of this page