fbpx

Кабмін змінив призначення субсидії для пенсіонерів

Кабінет міністрів України постановив, що при призначенні житлової субсидії для непрацюючих з цього року пенсіонерів повинен враховуватися їх дохід тільки за попередній перед зверненням місяць, а не за весь попередній рік, як було раніше.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, повідомляє прес-служба міністерства.

За словами глави відомства, своїм рішенням від 8 вересня уряд відреагував на численні звернення українців, які в 2015 році працювали і отримували зарплату, або зарплату і пенсію, а в 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

“У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їх доходи, що не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому при розрахунку розміру субсидії враховується дохід за весь рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому прийнято соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам в той час, як їхні доходи знизилися в порівнянні з минулим роком”,– сказав міністр.

Читайте також: Економіка України впала на дно і почала відштовхуватися, – Розенко

Рева наголослив, що всім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням субсидій з вересня, вона буде призначена виходячи тільки з розміру поточного доходу, тобто, щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік.

Станом на 1 травня 2016 року субсидії отримували 6 млн українських домогосподарств. З наступного опалювального сезону відсоток нарахувань, який повинні будуть виплатити одержувачі субсидій, збільшиться до 15%.

Джерело.

You cannot copy content of this page