fbpx
Дозвілля
Кабмін ухвалив перенесення робочих днів у 2017

Запропоноване перенесення робочих днів стосується 9 травня та 24 серпня

Кабінет міністрів України сьогодні, 16 листопада 2016 року, ухвалив перенесення робочих днів у 2017 році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Кабміну.

Так, уряд прийняв розпорядження “Про перенесення робочих днів у 2017 році”, проект якого представив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Документом рекомендовано у 2017 році для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ, перенести робочі дні:

з понеділка 8 травня – на суботу 13 травня;

з п’ятниці 25 серпня – на суботу 19 серпня.

“Запропоноване перенесення робочого дня сприятиме раціональному використанню робочого часу, створенню сприятливих умов для святкування у 2017 році 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги) та 24 серпня – Дня Незалежності України і не спричинить зменшення тривалості робочого часу впродовж року”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:   22-річна модель з незвичайною зовнішністю повеселилась на вечірці в міні-спідниці за 3 тисячі доларів (фото)

Джерело.