fbpx

Кабмін підвищив надбавки до зарплат для вчителів військових і чиновників

Викладачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державних органів віднесли до 20-го розряду

Кабінет міністрів України встановив надбавки в розмірі 100% посадового окладу військовослужбовцям і 50% окладу працівникам військових ліцеїв і гімназій.

Надбавки виплачуватимуть  військовим і працівникам Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та Військово-морського ліцею (Одеса), а також військовим чинам державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені І. Г. Харитоненка і державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус”.

При цьому розмір надбавки за безпосереднє забезпечення навчально-виховного процесу встановлюється керівником установи в межах фонду оплати праці.

Також Кабмін встановив доплати працівникам центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, які мають стаж роботи понад 3 роки.

Надбавка у відсотках до посадового окладу за стаж роботи в зазначених центрах виплачується в таких розмірах: понад 3 роки – 10%, понад 5 років – 15%, понад 10 років – 20%, понад 15 років – 25%, понад 20 років – 30%, понад 25 років – 40% посадового окладу.

Також Кабмін відніс співробітників центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державних органів до 20-го розряду єдиної тарифної сітки.

Як відомо, на засіданні уряду в середу, 31 серпня, 1 Кабмін виділив 265,8 млн тис. грн на дані цілі.

Читайте також: Затягуємо паски: стало відомо, що подорожчає в Україні з вересня

Джерело.

You cannot copy content of this page