fbpx
Події
Кабмін обділив сиріт і матерів

Кабінет міністрів України переглянув соціальні виплати.

Згідно із розпорядженням уряду №942 від 7 грудня, на реабілітацію людей з інвалідністю виділили 43,3 мільйона гривень, а 116,86 мільйонів гривень – на житло сім’ям загиблих учасників АТО і бійцям з інвалідністю І-ІІ групи.

Перерозподіл коштів стався за рахунок допомоги для матерів-героїнь, людей з інвалідністю, а також непрацюючих малозабезпечених осіб, яким скоротили одноразові виплати на 12,99 мільйонів гривень.

При цьому соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – знизили на 28,88 мільйонів гривень, а щомісячну адресну допомогу вимушеним переселенцям на проживання і оплату комунальних послуг – на 56 мільйонів гривень.

Крім того, уряд на 5 мільйонів гривень зменшив видатки на протезування і ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми зарубіжними технологіями, а також соціальну та професійну адаптацію учасників АТО і забезпечення їх путівками до санаторіїв.

Дісталося і сиротам. Субвенцію місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, а також грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях скоротили на 35,8 мільйона гривень.

А на розселення та облаштування кримських татар і осіб інших національностей, які були депортовані з території України знизили на 10,8 мільйонів гривень.

Читайте також:В УКРАЇНІ СТАНЕ СКЛАДНІШЕ ОТРИМАТИ ЛІКАРНЯНЕ

Джерело.

facebook