fbpx
Авто
Кабмін дав добро поліції контролювати ввезення автомобілів на єврономерах

За спинами у митників цілодобово стоятимуть поліцейські, щоб відстежувати схеми нелегального ввезення автомобілів, повідомляє ТСН.

Кабінет Міністрів дав добро поліції контролювати ввезення автомобілів на іноземній реєстрації. В постанові Кабміну №479 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів” йдеться про те, що відтепер поліція буде присутня на території пунктів митного контролю, у пунктах пропуску та інших місцях, де органи ГФС здійснюють митні формальності.

Постанову було оприлюднено на офіційному порталі ввечері 21 червня і вона відразу ж набула чинності. Відтепер патрульні цілодобово зможуть контролювати процес ввезення автомобілів, наявність всіх документів на нього і припиняти усі можливі схеми ухилення від легального ввезення транспортних засобів в Україну.

Крім того, поліції дали доступ до автоматизованої системи митного оформлення “Інспектор-2006”. Метою нововведень є боротьба з порушенням митних правил і припинення будь-яких корупційних схем.

Читайте також: Сума всіх платежів за легалізацію “євробляхи” сягатиме 2500-3000 євро – Южаніна (відео)

Експеримент триватиме до 31 грудня 2018 року. А ймовірність продовження контролю буде залежати від результатів, які буде видно по звітах ГФС, МВС і Мінфіну.

Нагадаємо, що генеральний прокурор України Юрій Луценко оголосив керівникам митних служб про те, що кожного з них очікує розмова з прокурором щодо безперешкодного в’їзду автомобілів на іноземній реєстрації в Україну.