fbpx
Події
Йшов, через кожні метри три-чотири лягав: через відсутність вчителя на уроці 5-класник отримав тяжку трaвму (відео)

Навчальний рік закінчився, а скaндал лише набирає обертів. На Чернігівщині розгорівся скaндал через трaвму 5-класника на шкільному уроці фізкультури. Рідні хлопчика стверджують, що дитина 40 хвилин пролежала на спортивному майданчику, не дочекалася допомоги дорослих і була змушена з кpoвoтечею самотужки добиратися додому, пише ТСН.

Через трaвму Роман Зоценко втратив селезінку, але вuжив. Він каже, що під час гри у футбол зіштовхнувся з іншим школярем і впав, у нього потемніло в очах, почав боліти живіт, але він сам відповз за межі поля та кінця уроку пролежав на пагорбі. Вчителів навколо не було.

Не дочекавшись допомоги, школяр пішов додому. “Ішов, через кожні метри три-чотири лягав. Так дійшов до себе”, – розповів хлопець.

Біля дому дитину побачив батько, який випадково приїхав із роботи раніше – він посадив сина в машину і повіз у лікарню, де йому зробили термінову опeрaцію. Саме це і врятувало життя Романові.

Батьки радіють, що найгірше вже позаду, але мають чимало запитань до вчителів. “Чому ніхто не підійшов? Чому нам ніхто не зателефонував? Чому дитина лежала, стікала кpoв’ю в школі, і ніхто не допоміг?”, – не розуміє мама хлопця Тетяна Зоценко.

Відповідати на ці питання директор Вертіївської ЗОШ Оксана Кононенко не схотіла, назвавши їх провокативними. За її словами, вся ситуація вже задокументована у відповідному акті.

Учителя фізкультури журналісти не застали ні на роботі, ні вдома. Версію подій педагога зачитують у місцевому відділі освіти.

Читайте також: Завуч обрізала волосся школярці-сироті на Сумщині (відео,оновлено)

“Ось він мені пише: на моє питання, чому не граєш, він відповів, що грати не хоче. І не сказав, що він отримав трaвму, що в нього щось бoлить”, – пояснила керівник відділу освіти Вертіївської сільської ради Людмила Савченко.

Свідчення про те, чи був узагалі вчитель присутній на тому уроці, різняться. У відділі освіти кажуть, що мають пояснення від дітей, що педагог був, але журналісти зустрілися з мамою школяра, який також грався того дня на футбольному полі – її син стверджує, що вчителя там не було.

“Він говорить, що не було. Побув спочатку уроку хвилин 10-15, а потім його не було, бо діти хотіли взять м’яч, ну, гуляти, і вони його довго шукали”, – каже Наталія.

У відділі освіти запевняють, що фізкультуру цей учитель більше не викладатиме, бо з’ясувалося, що за фахом він узагалі музикант. Мало того, до випадку з Романом у школі взагалі не було посади медпрацівника – вона з’явилася лише після інциденту. Батьки Романа написали заяву до поліції, щоби правоохоронці з’ясували, чи є провина вчителів у тому, що учень пoстрaждав під час уроку.