fbpx

Ймовірна коханка Бреда Пітта “цілком спустошена” чутками про її зв’язок з актором

Маріон Котійяр переживає через те, у що її втягнули ЗМІ.

Французька акторка Маріон Котійяр, яку ЗМІ назвали ймовірною причиною розлучення Анджеліни Джолі із Бредом Піттом, сильно переймається через те, що її втягнули в цю історію. Як повідомило джерело, близьке до Котійяр, Маріон “цілком спустошена” чутками про те, що вона нібито коханка Бреда, пише DailyMail.

Інсайдер зауважив, що акторка щаслива у стосунках з французьким актором Гійомом Кане. Окрім того, у Маріон та Гійома підростає син Марсель.

“Ствердження, що вона зраджує Гійому із Бредом робить її абсолютно спустошеною. Це абсолютно не про неї. Вона насолоджується своїм родинним щастям і хоче продовжувати це робити. Вся ця метушня буде величезним шоком для неї”, – прокоментував інсайдер.

Нагадаємо, незважаючи на те, що офіційною причиною розлучення Джолі та Пітта юрист називає непримиримість у поглядах на виховання шістьох дітей, ЗМІ переконані, що розбила родину інша жінка.

Наближені до Анджеліни джерела говорять про стосунки Бреда та палкої француженки Маріон Котійяр, яка є партнеркою Пітта за фільмом “Союзники”.

Читайте також: Бред Пітт прокоментував розлучення з Джолі

Джерело.

 

You cannot copy content of this page