fbpx
Події
Із понеділка на траси вийде “нова ДАІ”

Вже після цих вихідних, у понеділок, 12 червня, перші екіпажі нової дорожньої поліції вийдуть на патрулювання.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України. Як випливає з повідомлення, новий підрозді працюватиме поза міською зоною.

Особливість робити – спеціалізація на патрулюванні автомагістралей. Наразі до патрулювання приступлять З0 нарядів на 10 основних автомагістралях України. Попередньо, всі вони будуть нести службу на нових кросоверах Hyundai Sonata, які свого часу дісталися Національній поліції внаслідок переобладнання партії однотипних авто, закуплених для обслуговування гостей футбольного Євро-2012 в аеропорту “Бориспіль”.

Керівник Національної поліції Сергій Князєв заявив, що дорожня поліція розпочне свою роботу вже 12 червня та повністю замінить стару систему Державтоінспекції.

«Я думаю, з понеділка складова дорожньо-транспортних пригод на основних автомагістралях буде докорінно змінена», – зауважив очільник Нацполіції. Голова Національної поліції наголосив, що дорожня поліція – це не повернення старого ДАІ, це буде абсолютно нова служба, яка підпорядковуватиметься керівнику патрульної поліції.

Читайте також: З МОСКВИ ДО УКРАЇНИ ЕКСТРАДУВАЛИ ЕКС-ГЛАВУ ДАІ КИЄВА

Джерело.

Реклама