fbpx
Дозвілля
Іванка Трамп похвалилася своїм хазяйством за 5 000 000 $…

Іванка Трамп, дочка новоспеченого 45 президента США Дональда Трампа вирішила залишити галасливий Нью-Йорк і відправитися в центр американського політичного життя – Вашингтон.

Напевно, для того, щоб бути ближче до батька: подейкують, що вона стала сірим кардиналом скандальних президентських виборів.

Внутрішнє оздоблення виконано в сучасному і спокійному стилі, будинок напханий всією необхідною технікою. Єдиний мінус – особняк знаходиться дуже близько до вулиці і тому у дворі замало зелені.

Варто відзначити, що це відносно недороге житло в порівнянні з тим, яке є у Іванки в Нью-Йорку: їй належать прекрасні апартаменти на Манхеттені вартістю в 25 мільйонів доларів.

Іванка могла б зробити кар’єру моделі, але перспектива бути красивою лялькою її не влаштовувала. До 35 років Іванка стала зразком для наслідування багатьох американок, отримала ступінь бакалавра в галузі економіки та стала топ-менеджером компанії Forrest City, що займається нерухомістю.

Також вона заснувала власну фірму з виробництва ювелірних прикрас Ivanka Trump Collection. З 2009 року Іванка Трамп одружена з бізнесменом Джаредом Кушнером – випускником Гарварду, засновником власної компанії і власником видання The New York Observer.

Як то кажуть, можуть собі дозволити! Ну і, як то кажуть, подивимося, що за політик з Іванки вийде. А поки поділися цим постом з іншими!

Читайте також: Ця дівчина вийшла на прогулянку в торговий центр. Те, що сталося з нею потім, приголомшує …

Джерело.

facebook