fbpx
Дозвілля
Історичний момент! Пугачова особисто знайомить 10-місячну доньку Ігоря Ніколаєва зі світом музики (фото)

Ігор Ніколаєв опублікував у себе в Instagram фото, яке відразу викликало жвавий інтерес у публіки. 56-річний музикант зобразив свою 10-місячну доньку Вероніку разом з Аллою Пугачовою. Примадонна давала дитині перший музичний урок. Фоловерів відзначили, що про таке вчителя напевно мріє кожен артист.

Сім’я Юлії Проскуряковою і Ігоря Ніколаєва тісно дружить з Аллою Пугачовою та Максимом Галкіним. Зірки часто ходять один до одного в гості і з задоволенням обмінюються досвідом з виховання дітей.

Так, Примадонна вже почала знайомити маленьку дочку своїх знаменитих друзів зі світом музики. 25 серпня 67-річна співачка провела для 10-місячної Вероніки перший урок в будинку Ніколаєва в Юрмалі.

Читайте також:ЩЕ СТРУНКІША АЛЛА ПУГАЧОВА В ДЖИНСОВОМУ КОСТЮМІ ЗАТЬМАРИЛА ДРУЖИНУ НІКОЛАЄВА (ФОТО)

Щасливий батько записав той важливий момент на фото і, виклавши пам’ятний кадр в Instagram, написав: «Вчителька перша моя! Як же пощастило нашій Веронічці, що зі світом Музики її знайомить такий добрий і такий рідний чоловік! (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені, – прим. Woman.ru) ».

Передплатники погодилися з Ніколаєвим і відзначили, що в такому оточенні дочка артиста напевно виросте дуже талановитої і здатної дівчинкою: «Учитель-мрія! Для обраних! »,« Вероніка зростає в сім’ї геніального музиканта і композитора і дуже талановитої співачки і актриси. Нехай у неї в житті буде і виходить все так як вона захоче »,« Чудова перша вчителька! І татко теж чудовий музикант, який пише прекрасну музику, і матуся дуже талановита. Так що тепер чекаємо перших успіхів в музиці від донечки! ».

Фоловерів Ігоря Юрійовича одноголосно вирішили, що це фото, зроблене композитором, неодмінно увійде в історію. «Вероніка цей знімок буде показувати своїм дітям і онукам, їй є чим пишатися!» – Впевнені прихильники.

g_7bfd3b60aff0e11f4689ba0aa62bb555_2_478x500

Джерело.

Реклама

facebook