fbpx

Історичний крок: Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Зеленський відреагував

9 травня Президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз та захист демократії для України.

Символічно, що саме в цей день, коли російські окупанти святкують так званий день “пабєди”, президент США підписує закон про ленд-ліз для України, який дозволить США оперативно надавати нашій Україні зброю для захисту від агресії російських окупантів.

Джо Байден підписав закон у прямому ефірі.

“Поїхали. Готово!”, – прокоментував Джо Байден підписання закону про ленд-ліз.

Президент України Володимир Зеленський подякував за це важливе рішення для України:

“Вдячний президенту і народу США за підтримку України в боротьбі за нашу свободу та майбутнє. Підписання сьогодні закону про ленд-ліз – історичний крок. Переконаний, що ми знову разом переможемо. І захистимо демократію в Україні та у Європі. Як і 77 років тому”, – заявив Зеленський у своєму Твітері.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль також написав, що ленд-ліз допоможе українським воїнам перемогти російських загарбників.

“Під час Другої світової війни ленд-ліз став одним з головних факторів перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом.

Через 80 років історія повторюється. Президент США Джо Байден щойно підписав закон, який запроваджує програму ленд-лізу для підтримки України.

Це означає більше озброєння та іншої допомоги для українських воїнів, аби перемогти російських окупантів. Постачання американської зброї тепер не буде обмежено жодними додатковими процедурами, що прискорить його надання.

Під час нашого візиту у Вашингтон ми переконували у необхідності такого рішення. Максимально підтримати Україну, аби зупинити нового агресора у Європі. Аби знову запанував мир і перемогли вільні люди та свобода. Дякуємо адміністрації Президента США та нашим союзникам за підтримку, яку вони надають нашій країні.

Україна обов’язково переможе!” – написав прем’єр-міністр у своєму Телеграмі.

Фото: УП

You cannot copy content of this page