fbpx
Події
Історія українського солдата, якого образили у поїзді

Двоє чоловіків, які сиділи поруч з ним, поскаржилися провіднику українського військовослужбовця. У результаті чоловік пробув у тамбурі аж 7 годин.

Українського військового, який їхав у відпустку до родини з Дніпра до Києва, виставили до тамбура через “поганий запах”. Про це розповіла в Instagram засновниця благодійного фонду “Країна Нескорених” Любов Оліградська з посиланням на дочку військовослужбовця.

“11.11 один з військовослужбовців, який боронить нашу державу, Якименко Віктор Іванович він служить в військовій частині А7107, їхав у відпустку до родини з Дніпра в Київ, потягом номер 731, взяв квиток на потяг іііііі… замість того щоб приймати вдячність від людей яких боронить… дуже «ввічлива» провідниця/провідник попросила/в його вийти в тамбур і спати там, бо… бо від нього погано пахне”, – розповіла Любов Оліградська.

“Укрзалізниця” також звернула увагу на цю ситуацію та підтвердила, що чоловіка справді вигнали з вагона.

“Військового пасажира, який повертався додому, пасажири звинуватили в “поганому запаху” і виставили в тамбур. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захиснику провести решту поїздки в тамбурі”, — зазначив український перевізник.

Компанія зазначила що зробить висновки, пообіцявши організувати тренінг для провідників стосовно українських військових. Пасажирів просять виявляти терпіння та повагу до воєнних.

Також Дмитро Кулеба Міністр закордонних справ України відреагував на ситуацію:

“В Україні повага до солдата має бути поза будь-яким контекстом, якщо ти українець і це український солдат. Пахне не від солдата, а від тих, хто його зневажає”.

You cannot copy content of this page