fbpx

«Ісламська держава» озвучила українські регіони, які планує захопити

У терористів ІДІЛ великі плани на Європу, і в найближче десятиліття вони планують захопити багато європейських мегаполісів, включаючи і деякі міста України. Як передає replyua.net, «Ісламська держава» хоче захопити кілька українських регіонів, включаючи анексований Крим.

Таку думку висловив Олександр Кореньков в інтерв’ю Апострофу. За словами експерта з Центру вивчення повстанських рухів, зараз на території України знаходяться десятки бойовиків «Ісламського держави», але українським спецслужбам поки вдається вести успішну боротьбу з терористами, і найближчим часом нашій країні нічого не загрожує. Однак, на думку Коренькова, у багатьох доповідях терористів прослизає інформація про те, що у них є плани на анексований Крим, а також на деякі регіони Західної України, включаючи Кам’янець-Подільський.

Ці землі, відзначає експерт, бойовики вважають «своїми», і на картах Захід України і Крим позначені, як ті землі, які планується захопити в найближчі десять років. Кореньков зазначає, що в України з’явилася ще одна потенційна загроза, і навіть експерти з США неодноразово визнавали, що поки не можуть знайти способи боротьби з «Ісламським державою».

Читайте також: Британець впізнав сина серед підлітків-катів на відео страти в’язнів “Ісламською державою” (відео +18)

Джерело.

You cannot copy content of this page