fbpx

Ірина Верещук більше не займатиметься обміном полонених

Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук передає свої повноваження щодо обміну військовополоненими розвідці та Службі безпеки України.

Про це урядовиця написала в понеділок, 30 травня, у Фейсбуці.

“Щодо подальшої роботи з обміну військовополоненими: свій функціонал з обміну військовополоненими передаю головному управлінню розвідки Міноборони.

Надалі обміни військовополоненими – це спільна робота ГУР та СБУ”, – зазначила вона.

Вона зазначила, що відповідні реєстри щодо військовополонених уже створили і відпрацювали організаційні питання та налагодили комунікаційні канали з окупантами щодо обміну.

Верещук запевняє, що Мінреінтеграції, яке вона очолює, залишається відповідальним за утримання реєстрів військовополонених та роботу з профільними міжнародними організаціями.

Нагадаємо, що загалом за роботи Ірини Верещук було проведено 9 обмінів полоненими і звільнено 347 українців – військових і цивільних. Останній обмін відбувся 6 травня за офіційною сторінкою урядовці.

Завершальною крапкою стала робота по евакуації військових з «Азовсталі», яка розпочалася 16 травня з евакуації 52 важкопоранених військовослужбовців, яких мали обміняти після стабілізації їхнього стану.

21 травня Верещук зустрічалася з рідними полонених військовослужбовців і обіцяла боротися за повернення кожного нашого військового.

Фото: Ірина Верещук.

05/31/2022

You cannot copy content of this page