fbpx
Дозвілля
Ірина Федишин – про виступ на “Голосі країни”: “Ображатися? Не бачу в цьому проблеми”

У неділю нові несподіванки на проекті: співачка розповіла, чи образилася б вона на тренерів, якби ніхто до неї не повернувся, пише “КП в Україні”.

Цієї неділі, 11 лютого, на сцені “Голосу країни” свої сили випробують 19-річні сестри-близнючки Маргарита і Віталіна Мороз з Дніпропетровської області, 20-річна грумер Адріана Шевчук з Вінниці, яка спробує підкорити серце Сергія Бабкіна своїм виконанням пісні “Моя стріла “гурту 5’nizza, а також – 24-річний фінансист Андрій Рибарчук з Чернівців та 28-річний стоматолог Родіон Автушенко з Дніпра.

Але головною інтригою третього випуску шоу “1 + 1” стане участь в “cліпих прослуховуваннях” співачки Ірини Федишин.

– З дитинства у мене є страх виступати на конкурсах. Мені здається, легше відпрацювати сольний концерт на багатотисячному стадіоні, ніж вийти на сцену “Голосу країни”, – говорить Федишин. – Але все зваживши, я вирішила взяти участь в проекті, адже своїм виступомв хочу не тільки підтримати учасників, а й поділитися своєю історією. Я дуже рада, що на “cліпих прослуховуваннях” змогла заспівати пісню українською мовою: головна мета моєї участі в “Голосі країни-8” – популяризувати українську музику, зокрема народні пісні.

Читайте також: Ірина Федишин на 60-річчя батька презентувала йому розкішний автомобіль (фото)

У недавньому інтерв’ю виданню співачка зізналася, що не образилася б на тренерів, якби вони до неї не повернулися.

– Все так відносно. Людина може хвилюватися, розгубитися, може голос не звучатиме – психологічний фактор відіграє роль, – говорить Федишин. – Коли знімаєшся, розумієш, що тебе оцінюють більш строго, ніж під час виступу на стадіоні, повному людей, і не просто шанувальники, яким і так класно, тому що ти співаєш. Ображатися? Не бачу в цьому проблеми. А як далі складеться моя участь на шоу – там вже подивимося.

Розкривати інтригу випуску заздалегідь не можна, але ми не сумніваємося, що Іра в шоу пройде.