fbpx
Дозвілля
Ірина Білик з чоловіком розповіли,на кого схожий і що любить їх маленький син (фото)

За декілька днів Табрізу виповниться рік. Українська зірка Ірина Білик разом з чоловіком, режисером Асланом Ахмадовим, вперше завітали до студії “Сніданку з 1+1” разом.

Знамените подружжя розповіло про свого маленького сина Табріза, якому 8 грудня виповниться рочок. “У нас чудова дитина. Це абсолютно моя копія. Йому вже рік.

У нього було довге волосся, ми його не стригли. Тому що за традиціями в Україні, дитину до року стригти неможна. І от вчора ми нарешті його підстригли. І от на фото, яке ви тримаєте у руках, – це абсолютно наш Табріз”, – розповів Ахмадов, показуючи на свою світлину в дитинстві.

А от Ірина Білик розповіла, що малюк підростає справжнім артистом. Йому подобається співати “Він співає. Якщо ми граємо на фортепіано, він одразу співає. І на барабанах любить пограти. У нього старший брат – барабанщинк у рок-групі”, – поділилася Білик. І додала, що її старший син Гліб серйозно зайнявся музикою і чи не щотижня виступає зі своїм гуртом.

Читайте також:ІРИНА БІЛИК ПОЯСНИЛА УЧАСТЬ ЧОЛОВІКА У ШОУ В МОСКВІ НЕЗВИЧАЙНОЮ ПРИЧИНОЮ (ВІДЕО) 

“Це його вибір, я не знала. І навіть коли Катя Осадча хотіла прийти і взяти інтерв’ю у групи, він сказав: “Ні, нам така реклама не потрібна. У нас інша публіка. Мамо, не лізь”. Я буду дивитися, як все це виглядатиме через декілька років. Я бачу, що він горить. Гурт кожен тиждень робить якісь перформанси”, – поділилася зіркова мама. Окрім того Білик згадала, що її знайомство з чоловіком відбулося завдяки нині покійній Людмилі Гурченко: “Вона нас познайомила. Ми познайомилися вже після того, як Людмили Марківни не стало, на 40-й день. Я побачила передачу, побачила Аслана і якийсь голос мені наче: “Ти повинна його знайти”. І так ми познайомилися”, – розговорилася Ірина.

За словами співачки, коханий на неї доволі позитивно впливає “Я більше буваю вдома. Навіть робота, яка кожен день є, вона дозволяє бувати вдома з дитиною”, – підсумувала артистка. Нагадаємо, Ірина Білик розповіла, яку іграшку вигадала маленькому сину на Занзібарі. Нещодавно зірка виступала на острові.

sun-biluk

Джерело.

facebook