fbpx
Дозвілля
Ірина Білик розповіла про розлуку з чоловіком (відео)

Співачка Ірина Білик представила довгоочікуваний відеокліп на свій новий хіт “Волшебники”.

Режисером відео став 23-річний український кліпмейкер Юрій Двіжона (DVIZHON), який заради зйомок спеціально прилетів з США, де зараз живе і працює.

Образ Білик створювала відомий український стиліст і ді-джей Олімпія Вайтмусташ. А танцюрист, хореограф, фіналіст телешоу “Танцюють всі” Віталій Загоруйко став головним героєм відеороботи.

“Наша перша зустріч з Іриною відбулася всього за чотири дні до самих зйомок! Спочатку я надсилав їй свої ідеї поштою з Америки, і процес підготовки до зйомок почався навіть без нашого особистого знайомства. “Волшебники” – це історія про любов і відстань. Найчастіше люди бачать те, що хочуть бачити. Іноді ми потрапляємо в капкан своїх страхів про зраду і ревнуємо там, де нам не дають приводу. Таку історію ми і хотіли візуалізувати в нашому відеокліпі”, – розповідає про відео режисер Юрій Двіжона.

“Мені сподобалася ідея Юри. Ми живемо з Асланом в різних країнах, часто бачимося, але і часто розлучаємося. Коли почула пісню “Волшебники”, написану спеціально для мене, я не змогла її не заспівати. Вона передає всю палітру почуттів і емоцій, які ми переживаємо з чоловіком. Є пісні, які на концерті я взагалі не співаю, але “Волшебники” точно будуть звучати”, – коментує Ірина.

Читайте також:СКАНДАЛЬНА ДІВЧИНА НАРДЕПА ЛЕЩЕНКО ЗІЗНАЛАСЯ В ЗВОРУШЛИВОМУ БАЖАННІ

Джерело.

facebook