fbpx
Події
Інцидент в Австралії: гігантський орел спробував потягти малолітню дитину, прийнявши її за дрібну тварину (відео)

В Австралії величезний орел спробував потягти малолітню дитину, прийнявши її за дрібну тварину. Інцидент стався в природному парку Alice Springs Desert Park, де проходила виставка хижих птахів. Дитина отримала невелике поранення і не на жарт перелякалася.

Як розповіли очевидці, клинохвостий орел пролетів над натовпом і спробував вчепитися в дитини. Хлопчик заплакав, а його мати була просто в шоці від події. Учасники виставки швидко згорнули своє шоу з участю птахів.

Читайте також:Кенгуру побив співробітника зоопарку на очах у туристів (відео)

Хлопчик у віці шести чи семи років був одягнений в зелену толстовку з капюшоном, насунутим на голову. Ймовірно, через цей «камуфляж» птах не впізнав в ньому людину і прийняла його за здобич.
Момент, коли орел намагається схопити дитину, відобразив один з відвідувачів шоу. Він опублікував фото в «Інстаграмі», пояснивши, що птах повинен був приземлитися на сідало, щоб відвідувачі могли його сфотографувати. Замість цього він чомусь накинувся на хлопчика.

Клинохвостий орел – великий хижий птах родини яструбиних. Довжина його тіла може сягати метра, а максимальний розмах крил становить 2,3 метра. Вага такого птаха може досягати п’яти кілограмів.

Джерело.

Реклама