fbpx
Події
Інтерсіті «Київ-Львів» продовжать до польського Перемишля

Новий маршрут обіцяють запустити уже на початку 2017 року.

Добратись із Києва до Перемишля, за попередніми підрахунками, можна буде за 1,5-2 тис. грн, залежно від класу вагону. Про це говорили на засіданні транспортного комітету Верховної Ради спільно з комісією інфраструктури польського Сейму, яке відбулось 24 листопада у Львові.

Коли саме український потяг «Інтерсіті» сполучать із польським містом, точно не кажуть. Орієнтовно, це станеться вже на початку 2017 року.

«Укрзалізниця заявила про технічну готовність продовжити маршрут. Залишилось узгодити це питання із прикордонною та митною службами України та Польщі, а також із польською залізницею. Сподіваюсь, на цьому напрямку «Інтерсіті» поїде вже найближчим часом. Ми ставимо часові рамки до українських різдвяних свят», – розповів голова транспортного комітету Верховної Ради Ярослав Дубневич.

Окрім цього, на польсько-українському засіданні говорили про відкриття нового пункту пропуску на кордоні – «Нижанковичі-Мальховіце».

«Тих пунктів пропуску, які сьогодні є на кордоні між Україною і Польщею, замало. Без сумніву, будівництво чергового пункту пропуску «Мальховіце-Нижанковичі» є реальною справою», – заявив на засіданні голова комісії Сейму з питань інфраструктури Богдан Жонса.

Наразі триває робота щодо напрацювання дорожньої карти проекту. Планується, що новий пункт пропуску «Нижанковичі-Мальховіце» запустять наприкінці 2018 року.

Читайте також:ПОРОШЕНКО ВВОДИТЬ ВАЖЛИВІ ЗМІНИ В ПАСПОРТАХ УКРАЇНЦІВ

Джерело.