fbpx
Події
“Інтер” попросив Порошенка втрутитись у ситуацію з нападом на телеканал

Керівництво телеканалу “Інтер” відкрито звернулося до президента Петра Порошенка з закликом втрутитися в ситуацію з нападом на студію каналу з метою відновлення законності і захисту від протиправних дій. Про це йдеться в заяві на сайті цього ЗМІ
Про це йдеться в офіційній заяві телеканалу “Інтер”.

“Сьогодні, орієнтовно о 16:30 озброєна група людей у складі близько 15 осіб увірвалася в будівлю по вул. Щусєва, 26, в якій знаходиться компанія “Національні інформаційні системи”. Нападники зробили кілька пострілів і підпалили будівлю”, – йдеться в повідомленні.

“У результаті здійсненого підпалу повністю згоріла студія програми “Подробиці”. Кілька співробітників компанії отруїлися чадним газом, їм надається медична допомога. Одна співробітниця зламала під час пожежі ногу”, – зазначили на телеканалі.

Також оприлюднили відкрите звернення до представників влади.

“Інтер Медіа Груп” відкрито звертається до Президента України з закликом втрутитися в ситуацію з метою відновлення законності і захисту від протиправних дій. До Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України подано заяву про скоєний злочин. “Інтер Медіа Груп” вимагає провести об’єктивне розслідування і гарантувати безпеку роботи засобів масової інформації”, – резюмували на каналі.

Читайте також: У поліції розповіли про хід справи щодо зниклого львів’янина Тараса Познякова

Джерело.