fbpx

Індійську “відмінницю” посадили до тюрми за списування

Суд у індійському штаті Біхар засудив 17-річну Рубі Рай до ув’язнення за шахрайство під час іспитів, після того як вона не змогла повторно пройти тестування перед спецкомісією.

17-річна студентка отримала найкращі результати на випускних екзаменах у всьому індійському штаті. Проте у відео, що з’явилося в інтернеті після оголошення первинних результатів, дівчина заявила, що предметом науки політології є кулінарія.

Після того пані Рай змусили пройти повторне тестування, яке вона провалила. Первинні результати іспитів, відтак, скасували, а саму дівчину – арештували.

На судовому засіданні, що пройшло у неділю, 27 червня, мировий суддя відправив Рубі Рай до в’язниці до 8 липня.

Рішення суду викликало хвилю критики, оскільки дівчина – неповнолітня, і на думку багатьох, її слід було відправити до виправної колонії.

Водночас газета Hindu цитує старшого працівника поліції Ману Махараджа, який заявив, що пані Рай спершу слід довести, що вона – “неповнолітня”. Як саме вона має це зробити, він не уточнив.

Інший чиновник штату заявив журналістам, що владі слід було б зробити відповідальною за списування освітню систему, а не карати учнів.

Тим часом суд видав ордери на арешт ще кількох студентів, що показали гарні результати на іспитах, зокрема, на арешт Саурабха Шрестхи, який отримав “відмінно” на екзамені з природничих наук, проте пізніше не зміг відповісти, що H2O – це вода.

За даними агенції AFP, ордери на арешт видані загалом на 18 студентів.

Читайте також: У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ШКОЛЯРІ БУДУТЬ ВЧИТИСЯ ЗА БЕЗКОШТОВНИМИ ПІДРУЧНИКАМИ

Минулого року в інтернеті з’явили фотографії батьків, що деруться стінами школи, щоб передати своїм дітям відповіді на запитання іспитів. Шокований цим, уряд штату тоді оголосив про запровадження жорстких заходів, як-от штрафи й ув’язнення, для боротьби зі списуваннями.

Джерело.

You cannot copy content of this page