fbpx
Події
Індійська компанія назвала чорний чай на честь Володимира Зеленського

Чайна компанія в Ассамі назвала свою нову міцну суміш на честь президента Володимира Зеленського.

“Чай Ассам відомий своїм приємним ароматом і зухвалим смаком, і, дивлячись, як президент України стоїть перед лицем негараздів, здалося доречним назвати цей купаж його ім’ям”, – пояснив директор Aromica Tea Ранджит Баруа. — “Я був справді вражений тим, як Зеленський відхилив пропозицію уряду США евакуювати його, коли Росія напала. Він вирішив не бігти, а залишитися в країні і боротися», — сказав Баруа і додав:

«Міцніше за нього на даний момент у світі немає нічого, тому я намагався провести аналогію, що цей чай такий самий міцний, як Зеленський».

Придбати міцний чай Zelenskyy можна за 90 рупій за упаковку 200 г на сайті компанії (близько 1,2 долара США). Всього на сайті представлено близько 40 чайних блендів, зокрема, наприклад, чай з перцем чилі.

На запитання, чи пожертвує компанія частину виручки, якщо суміш буде успішною, директор повідомив, що розглядає такий варіант:

«Я був би радий пожертвувати частину прибутку будь-якої організації, яка безпосередньо пов’язана з гуманітарною справою допомоги людям України, переміщеним в результаті війни», — сказав він виданню Indian Express, передає НВ.

Фото НВ.