fbpx
Без рубрики
Імпортер спростовує заборону Афлубіну в Україні

Компанія ТОВ «ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА», що є імпортером препарату Афлубін і офіційним представником компанії-виробника Ріхард Біттнер АГ, (Австрія) в Україні, спростовує заборону на реалізацію і застосування лікарського засобу в Україні.

За даними представника компанії, під заборону Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками потрапив виявлений на підпільному складі фальсифікат препарату Афлубін, краплі оральні по 20 мл, серії 7351286 з терміном придатності до 11/2012.

Важливо! Дана фальсифікована серія була заарештована на складі фальсифікату, в оптову та роздрібну торгівлю не надходила і не могла в зв’язку з зазначеним на підроблених упаковках терміном придатності 11/2012 року.

«Хочу підкреслити, що всі серії і форми, краплі оральні і таблетки, лікарського засобу Афлубін, які імпортовані ТОВ “ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА” і знаходяться в даний час в продажі, дозволені до застосування і реалізації в Україні», – говорить директор компанії Людмила Дзюба.

Компанія нагадує, що оригінальний лікарський засіб Афлубін, таблетки і краплі оральні, належним чином зареєстровані в Україні (Р.С.№UA / 10018/01/01 затверджено Наказом МОЗ України від 18.09.2014; Р.С.№UA / 1 952 / 02/01 затверджено Наказом МОЗ України від 23.02.2012.) і дозволені до реалізації та застосування.

Читайте також: ЧЕРЕЗ МАСОВІ ПІДРОБКИ В УКРАЇНІ ЗАБОРОНИЛИ ВІДОМИЙ ПРЕПАРАТ ПРОТИ ГРИПУ

Джерело.

facebook