fbpx
Дозвілля
Іменинник Юрій Горбунов розповів, як це – нaрoдитися у День незалежності і чим його дивує син Іван (фото)

Іменинник зізнався, як це — нaрoдитися у День незалежності.

Сьогодні, 24 серпня, нaрoдився улюбленець глядачів Юрій Горбунов .

1plus1.ua розпитав іменинника, як ведучий поєднує особисте свято з державним, де провів відпустку і що очікує від нового сезону Танців з зірками .

Ви нaрoдилися у День Незалежності. Пам’ятаєте, як дізналися, що Україна стала незалежною? Як ця подія з того часу впливає на особисте святкування?

— Дізнався я про це по радіо, коли Верховна Рада голосувала спочатку за прийняття Державного Прапора, а потім за прийняття Дня Незалежності. І я, ще коли прийняли прапор, думаю: от було би класно, якби незалежність прийняли 24-го, у мене буде день нaрoдження. І так і сталося.

З того часу я кожного разу салют на Майдані Незалежності сприймаю як на свою «особисту честь» (усміхається прим. редактора). Дуже часто в День Незалежності я працював, в цьому році я буду відпочивати і святкувати у вузькому колі. І тому День незалежності, крім всіх патріотичних почуттів, які у мене є в цей день, я ще й сприймаю як своє свято.

Я його не дуже любив, коли вчився в школі, тому що 24-те серпня – це вже дуже швидко буде школа, і на день нрoдження рoдичі дарували шкільне приладдя, а в тому віці я не вважав, що це подарунки до дня нарoдження. Тому я і чекав свій день нарoдження, і в цей же час я розумів, що канікули закінчуються, скоро школа, і треба буде знову вчитися. Зараз я із задоволенням святкую.

— Як плануєте відсвяткувати день нарoдження у цьому році?

— Якихось грандіозних планів у мене не має, найближче коло друзів і сім’я.

— Літню відпустку ви провели в Іспанії. Чому ви обрали саме цю країну? Як планували відпочинок? Де встигли побувати?

— Ми поїхали до Іспанії, тому що ми давно там не були і нас запросив друг Ідріс. Ми були в Аліканте, і нам дуже сподобалося, також ми відвідали Валенсію. Жили ми поруч із містечком Алтея, дуже красиво. За час відпочинку встигли і відпочити, і щось подивитися, і скупати сина в морі.

— Іспанія відома своєю кухнею. Якби вам довелось спокушати жінку стравою, що б ви вибрали? Або самі приготували? Відомо, що миєте до цього хист.

— Я вів три роки кулінарну програму, тому я розбираюся в цих питаннях. Готувати – це справді чоловіча справа, кухня вимагає часу та зосередженості, а я наразі не маю багато часу. Для своєї коханої я б приготував її улюблену рибу.

— Ви вже півроку як щасливий тато хлопчика Івана. Чи помітили у собі зміни? Як думаєте, перше слово буде «мама» чи «тато»?

— Яке би перше слово його не було, це буде його слово. І я буду радий кожному його слову. Він щодня змінюється, радує нас. Маленьке щастя, яке щодня росте.

– А що запам’яталось, може, цікавого?

— Він дуже любить купатися. Він Водолій, і він відповідає своєму знакові. Він любить бути в морі, ходить в басейн, і його дуже важко потім витягнути з води. Це його cтихія. Дуже дивовижно, тому що йому тільки півроку, а він усвідомлено проявляє свої емоції.

— Цієї неділі на «1+1» відбудеться #ПоверненняЛегенди. Яких сюрпризів чекаєте в новому сезоні «Танців з зірками»?

— Знаєте, для мене «Танці з зірками» — це не просто черговий якийсь проект. Це справді проект, який має для мене велике значення, тому що 10 років тому це стало великою подією в телевізійному світі. І, звичайно, можливо, такий успіх буде складно повторити, але те, що це стане подією – це факт.

Я страшенно люблю прямі ефіри, я радий, що це будуть прямі ефіри. Думаю, що всі глядачі – і в залі, і біля екранів отримають задоволення від цього проекту.

– Ви розпочали «Танці з зірками» челендж. Поділіться найяскравішими спогадами, кумедними історіями про учасників минулого сезону.

— Найяскравіше, що мені запам’яталося – це як я тягнув час в самому фіналі хто ж переміг – Наталія Могилевська чи Володимир Зеленський. Ця пауза, ці слова, які я говорив, – вони зайняли доволі багато часу, хвилин 5 – для телебачення це дуже багато. І вони вже всі почали нервувати, типу, Юра, називай уже, давай говори! Але ми все одно тягнули, і цей момент був найнапруженіший.

Я бачив їхню реакцію, як вони нервують. І ми все одно затягнули. І оцей момент – він найбільш емоційний. В самому фіналі. І це якраз було після того, як я станцював сам. Я сам танцював у ефірі на гала-концерті. Тому це була і хвилююча, і важлива частина проекту.

— А що скажете про новачків проекту?

— Я вам це скажу після першого ефіру. Всі нові учасники проекту це героїчні люди, крім Наталії Могилевської, бо вони не знають, що на них чекає.

Читайте також: ДІМА КУСАЄ ЛІКТІ: СТЕЛЛА З “ХОЛОСТЯКА” НАРЕШТІ ПОКАЗАЛА СВОГО БОЙФРЕНДА (ФОТО)

Час повертатися #відпустка #аліканте #spaine

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)