fbpx

Ілон Маск провів таємну зустріч з вченими на якій всерйоз обговорювали колонізацію Марса

Глава SpaceX Ілон Маск та інші представники цієї компанії провели зустріч з провідними планетологами Землі і обговорили плани бізнесмена з колонізації Марса.

Як повідомляють західні ЗМІ, космічний стартап попросив учених “не афішувати” ці дискусії.

Раніше Маск опублікував детальний опис планів з будівництва “флотилії” з важких ракет BFR в одному з рецензованих наукових журналів. Ці ідеї викликали масу критики з боку наукового співтовариства, багато членів якого порахували ідеї підприємця занадто дорогими і фантастичними.

На цьому тижні Маск і його помічники зустрілися зі “скептиками” і прихильниками своїх ідей в стінах університету Колорадо в Боулдері, одного з провідних планетологічних дослідних центрів Землі.

На цій зустрічі були присутні 60 провідних геологів, астробіологів і космічних інженерів, а також чиновники і представники НАСА.

Учасників цієї наради, представники SpaceX попросили не повідомляти пресі про те, що космічний стартап проводить подібні зустрічі.

За їх словами, ці обговорення були сфокусовані на двох речах – пристрої та можливості BFR, і розробці технологій, необхідних для створення повністю автономної колонії на Марсі.

Джерело.

You cannot copy content of this page