fbpx
Дозвілля
Ідіть від людей, які вас знецінюють! Ідіть без оглядки, ввічливої посмішки і думок «не зручно»

Ідіть від людей, які вас знецінюють! Ідіть без оглядки, ввічливої посмішки і думок «не зручно». Просто розвертайтеся, затикайте вуха і біжіть. Не пояснюйте і не доводьте. Не приймайте поради і рекомендації. Співайте пісні, мурличте під ніс, крутіть в кишенях дулі! Інакше несвідоме зачепить отрута, пустить в себе і виплюне вам заниженою самооцінкою і сварками. З собою, друзями, рідними.

Ви почнете придивлятися до своїх недоліків або недоліків близьких, варити в голові ці букви і шукати на них відповіді, мучити себе діалогами, але це пусте! Хто як не ви знає себе, свою сім’ю! Хто як не ви знаєте як краще, як треба! У кожного за стінами тече життя, зі своїми правилами, засадами і порядками. Кому як не вам знати, що для вас добре! Ті, що радять, лізуть з рекомендаціями, знецінюють – не скажуть нічого цінного! Нам з докором закидають завищену самооцінку. Нас з дитинства змушують слухати критику на свою адресу, покірно опустивши голову!

Навіщо? Щоб набратися фeкaлій з чужої реальності і потім носити в собі? Що таке завищена самооцінка? Це коли людина думає, що вона розумна, красива, весела… Не з’явилося ще питання, а що в цьому поганого? Не плутайте з патологічними формами- нарцисизм і егоцентризм, не плутайте гордість за себе з гординею.

Що поганого, коли людина вважає себе красивою, розумною, гідною ?! Ні-чо-го! Але нас навчили іншому! Нам сказали пишатися собою пафосно, хвалитися не добре! Потрібно мовчати про свої достоїнства! Потрібно слухати про недоліки! Хто сказав? Чому не добре? Навіщо слухати? Навіщо мовчати?

Читайте також: Варто прочитати кожному! Генетичний закон злиднів

Тому, що сусідка з десятої квартири, себе такою не вважає? А колега, що сидить за сусіднім столом, вдавиться жабою? Але це їхня біда, не ваша! І якщо у вас завищена самооцінка, якщо ви знаєте чого хочете, якщо ви знаєте себе – ви пройдете мимо критики, яка вам тисячі раз не потрібна, ви не приймете порад, про які не просили, не звернете увагу на знецінення! А якщо навпаки, якщо самооцінка низька і незручно послати, бо не сказали вам, що так можна, ви загрузнете в цьому багні надовго, поки самі ж себе і не зжерете!

Вчіться себе хвалити! Починайте хвалитися! Навчіться посилати людей, які на це заслуговують! У кожного своя правда, але коли з цією правдою лізуть до вас за пазуху, в яку ви не запрошували – в сад! І ніяких незручно! Потрібно вміти захищати свої кордони і здоров’я психіки!

Подавайте себе в гарній обгортці. Не соромтесь! Ви цього варті! Так, вам будуть говорити:

– Твоя корона заважає!

Але це будуть говорити ті, у кого її ніколи не було і можливо не буде, тому, що їх не навчили любити себе більше, ніж інших!

Ідіть від людей, які вас знецінюють! Не бійтеся себе цінувати і любити! І тоді ви самі будете для себе тим маркером, тим світлом, тим оцінювачем, який буде знати, що потрібно ще, а чого вже забагато. Не бійтеся сяяти, не бійтеся горіти! Ви прекрасні і народжені для щастя! І хто, як не ви знаєте, що саме для вас це щастя? Не сусідка, не колега, не подруга і навіть не мама! Тільки ви самі! І тільки ви маєте право давати собі поради та рекомендації! А з боку їх приймати тільки після того, як попросите!

Тікайте від людей, які вас знецінюють! Не озираючись! Не треба слухати з ввічливості! Якщо ви думаєте, що не ведетесь, то, повірте, ваше несвідоме ведеться 100%! Як тільки в вашу сторону звучить:

– І борщ у вас кислий, і чоловік дохлий, і діти виpодки! Ось я! Ось у мене! І я знаю, як! Відразу ж розворот на 180 градусів і навтіки! І не думайте, що соромно, не бійтеся, що незручно! Зручно! В даному випадку про ввічливість не може бути й мови! Тому, що якщо будете чемно посміхатися і слухати, знайте, до кінця бесіди, коли вам видадуть порцію лaйна, яке осяде всередині вас черговим комплексом або скалкою, посмішка може зійти нанівець і в подальшому не з’явитися!

Автор: Василиса Савицька.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!