fbpx
Перейти до вмісту

Ідеальна пара: як розрахувати вашу сумісність за датою народження. Ти, звичайно ж, знаєш усе про свою сумісність із чоловіком за знаком зодіаку. А як щодо нумерології? Якщо ти вже зробила вибір, саме час перевірити, наскільки ви підходите один одному! Ось коротка інструкція та докладний опис!

Ідеальна пара: як розрахувати вашу сумісність за датою народження.

Ти, звичайно ж, знаєш усе про свою сумісність із чоловіком за знаком зодіаку. А як щодо нумерології? Якщо ти вже зробила вибір, саме час перевірити, наскільки ви підходите один одному! Ось коротка інструкція та докладний опис!

Сумісність за датою народження

Щоб обчислити сумісність чоловіка та жінки, знадобиться число та місяць народження – тебе та твого партнера. Склади число та місяць свого народження. Допустимо, ти народилася 27 грудня (27.12), то складаємо так: 2+7+1+2. Виходить 12. Доводимо цю суму до простого числа: 1+2, виходить 3. Таким чином, виходить, що твоє число – 3.

За тим же принципом складаємо число та місяць народження твого партнера та отримуємо його цифру. Нині ж дивимося сумісність нумерології цифр.

Сумісність у коханні

1+1 – Це спілка двох індивідуальностей. Постійні спроби придушити одне одного, небажання поступатися партнеру.

1+2 – Можливий гармонійний союз. Звичайно, тут краще, щоб кількість жінки була 2, а у чоловіка 1. Число 1 привносить у союз динамічність, активність. Двійка відчуває захищеність та заступництво з боку 1, а число 2, у свою чергу, дає турботу, ніжність та розуміння.

1+3 – Тут хороша ділова сумісність, є взаємодоповнення. Хоча справжнє кохання тут буває рідко, скоріше, дружба. Це досить динамічний та заповзятливий союз.

1+4 – Така сумісність хороша для ділового партнерства. Щодо особистого життя, тут набагато складніше вибудувати взаємини, оскільки люди живуть різними ритмами. Число 1 активно, швидко спалахує, а число 4 не любить швидкої зміни подій.

1+5 – У цьому союзі досить нестійкі взаємини: або дика любов, або люта ненависть. Присутнє напруження пристрастей. Але утримати стосунки не так просто: 1 імпульсивна та активна, а у 5 є бажання свободи.

1+6 – Дуже гарна сумісність. Особливо, якщо кількість жінки – 6, а у чоловіка 1. Шістка знає бажання партнера і розуміє, як зробити йому задоволення. А одиниця дає захищеність та заступництво.

1+7 – Відносини тривалі та перспективні, але в них не вистачає емоційності. Це спілка взаємодоповнюючих особистостей. Тут більше присутня дружба, ніж кохання.

1+8 – У цьому союзі є скупість у прояві почуттів. Така комбінаторика хороша для ділової, матеріальної та професійної сумісності.

1+9 – Хороша сумісність: тут є і любов, і дружба! Це спілка взаємодоповнюючих особистостей.

2+2 – Хоч ви і створені один для одного, але союз проблематичний – кожен на своїй хвилі, не вистачає порозуміння у коханні. Важко захистити та заспокоїти один одного. Хороші ділові відносини та дружба.

2+3 – Гармонійні стосунки з гарною перспективою. Двійка вносить до цієї спілки емоційний комфорт, а трійка дає ініціативу.

2+4 – Перспектива у відносинах дуже хороша. Ви розумієте, бажаєте та цінуєте один одного. Однак є одна проблема – ні той, ні інший не наважуються зробити перший крок і прийняти рішення.

2+5 – Є взаємне тяжіння. При цьому союз емоційно нестійкий, тому що і 2, і 5 дуже мінливі.

2+6 – Перспектива відносин дуже хороша, кохання та гармонія до кінця життя. Повне взаєморозуміння та взаємодоповнення. Дуже гарна комбінаторика для сімейного життя.

2+7 – Гарна комбінація для дружби. У відносинах можуть бути проблеми, тому що 7 важко відкрити свої почуття, а 2 їх потребує.

2+8 – Перспективні стосунки, достаток одне одному. Вісімка все організує, захистить, а двійка забезпечить емоційний комфорт.

2+9 – Можлива дружба, але любовна спілка буває рідко. Обидва неспокійні та вразливі. Кардинальні розбіжності у емоційної сфері – 2 спрямовано побудова взаємовідносин, а 9 — на зовнішню діяльність.

3+3 – Комбінація хороша для дружніх та професійних відносин. З одного боку, це цікавий союз, а з іншого, це може призвести до охолодження у відносинах, оскільки обидва партнери є незалежними.

3+4 – Гармонійний союз. Трійка дає відносинам ініціативу, а четвірка – стабільність. Якщо наміри 3 будуть серйозними, то можливі тривалі стосунки.

3+5 – Дуже вдале поєднання. Є спільне прагнення до подорожей та отримання спільних вражень.

3+6 – Перспектива добрих відносин. Є любов і гармонія в цьому союзі.

3+7 – Для інтелектуальної сумісності це дуже гарне поєднання. Любовний союз буде не таким простим – 3 хоче розваг, а 7 бажає усамітнення.

3+8 – Ділова сумісність можлива, але любовний союз є проблематичним. Вісімка хоче все контролювати, а трійка не зазнає тиску. Бракує ніжності у стосунках.

3+9 – Гарна пара. Вдале поєднання для  стосунків. Тут є спільні інтереси, бажання пізнавати світ.

4+4 – Союз може бути міцним та стабільним. У відносинах є консерватизм, впертість, власництво. Для ділових відносин потрібно хтось третій, рухливіший.

4+5 – Спілка консерватора та реформатора. Якщо спочатку не розвинеться глибокий союз, то відносини не довговічні. Тут є непорозуміння та протилежність інтересів партнерів.

4+6 – Щаслива та тривала спілка. Щастя, кохання, гармонія у відносинах.

4+7 – Відносини тривалі, але не палкі. Досить спокійне поєднання. Відносини будуються на злагоді та розумінні. Обох партнерів поєднує стриманість.

4+8 – Відносини можливі, особливо перспективні ділові відносини. Обидва люблять стабільність, але стосунки можуть ускладнюватись боротьбою за владу.

4+9 – Два ці числа часто зближуються, але союз непередбачуваний: або зійдуться назавжди, або розлучаться. Одне ясно напевно: взаємне тяжіння тут точно є.

5+5 – Вдале поєднання. Міцний союз двох душ – емоційні ритми та мислення обох збігаються. Партнерів поєднує бажання свободи, змін, подорожей.

5+6 – Тривалі стосунки побудувати досить непросто, а ось ділові відносини дуже перспективні. Шістка любить гармонійні та тривалі стосунки, а п’ятірка шукає зміни у всьому. Тут можливі проблеми.

5+7 – Стійкий союз, взаємодоповнюваність партнерів. Обидва незалежні та оригінальні. Тривалим відносинам сприяє спільність інтересів.

5+8 – Вони добре ладнають і розуміють один одного. Обидва прагнуть незалежності. Відносини невизначені – обидва не приймають залежність та обмеження. У ділових відносинах можуть бути проблеми.

5+9 – Відмінний союз. Тут є місце мріям, мандрівкам, новим планам. Усунення від повсякденних справ та побуту.

6+6 – Непогане поєднання. Люди «замкнуті» один на одного, але можливо пересичення в цьому союзі.

6+7 – Гарний потенціал для дружби. Перспективу відносин досить складно зрозуміти – 6 прагне бути у суспільстві, а 7 потребує усамітнення. Тут потрібні поступки один одному, тоді буде гармонія у цьому союзі.

6+8 – Спілка ідеаліста та матеріаліста. У ділових відносинах можуть бути суперечності. У 6 та 8 різні ритми. Якщо йдуть на поступки, то можуть бути тривалі стосунки.

6+9 – Гармонійне поєднання. Обидва потребують підтвердження своїх почуттів. Фізична та духовна гармонія.

7+7 – Гарний потенціал для дружби. Обоє потребують самотності. Щоб побудувати гармонійні сімейні стосунки, потрібно відкритися один одному, оскільки обидва «собі на умі».

7+8 – Несумісність характерів. Вісімки матеріалістичні, уразливі, схильні чинити тиск, а сімка волелюбна. Це тяжкий союз. Обом потрібна робота над собою.

7+9 – Зближує ідейність, духовні орієнтири. Обидва числа не можуть присвячувати себе «побутовій». Рутина та відповідальність може їх напружувати. Такий союз може витримати випробування на міцність почуттів побутом.

8+8 – Союз може бути вдалим, якщо обидва партнери не «продавлюватимуть» один одного. Потрібно навчитися поступливості, відмовитись від суперництва. У такому разі будуть можливі щасливі стосунки.

8+9 – Відносини можуть бути хороші, але вісімка не повинна “продавлювати” дев’ятку. Такий союз добрий більше у професійній сфері, де 9 дає оригінальні ідеї, а 8 – матеріальну базу.

9+9 – Гарні взаємини. Люди вібрують на однакових частотах і розуміють одне одного. Але час від часу можуть бути претензії, гнів.

Тепер ти знаєш сильні та слабкі сторони вашого союзу. Яка б сумісність не вийшла, не треба засмучуватися: тепер ти розумієш, над якою стороною стосунків треба попрацювати. І найважливіше, що може зробити ваш союз щасливим – це робота над собою та бажання принести щастя партнеру!

Позначки:

You cannot copy content of this page