fbpx
Дозвілля
І вони пішли з пляжу, обійнявшись. Чоловік міцно обіймав дружину, а вона йшла ходою королеви. І справді, всі на неї дивилися

Чоловіка іноді важко зрозуміти. Але один чоловік підняв самооцінку своїй дружині.

Вони приїхали на море. Вже добре за сорок їм було. І дружина розповніла, змінилася, звичайно, з юності. Але особливо не переживала, інших турбот повно. Діти, робота, кредити.

І чоловік теж весь у роботі та у турботах. Він мовчазний був, почуття свої висловлював двічі на рік: дарував квіти та подарунок на день народження дружини та на Новий рік.

Звичайна сім’я. Звичайні не дуже молоді люди.

І ось на море приїхали. Дружина пірнула і присіла на шезлонг. Сидить і їсть пиріжок. Проста повна жінка сорока восьми років у суцільному купальнику з квіточками та в панамі.

І чоловік сказав їй раптом ревниво та захоплено: “Весь пляж на тебе дивиться!”

Насправді він сам і дивився. Захоплено та ревниво. Як тридцять років тому.

Усі були зайняті своїми справами, засмагали і купалися. Розмовляли і купували варену кукурудзу. Але це не важливо. Чоловік щиро сказав те, що бачив: весь пляж на тебе дивиться! З ревнивою гордістю володаря скарбу.

Це тому, що він любить. Ось що дружина зрозуміла. Любить, як і раніше, і бачить, як і раніше, от і все.

І вона навіть накинула витончено блакитне парео, щоб не так дивилися. Все ж таки заміжня вона. І блискуча краса належить чоловікові.

І вони потім пішли з пляжу, обійнявшись. Чоловік міцно обіймав дружину за плечі. А вона йшла ходою королеви, у блакитному парео та в рожевих шльопанцях. І справді, всі на неї дивилися.

Вона стала красунею. Просто інші побачили те, що бачив чоловік.

Анна Кир’янова