fbpx
Дозвілля
І ось ми з Славком одружилися. Ми обидва студенти. Лариса Анатоліївна оплатила частину витрат на торжество, подарувала нам весільну подорож і сказала: — Щасливої ​​дороги, далі самі. І зникла з нашого життя

У мене молода свекруха, Лариса Анатоліївна, їй всього 45 років. Вона рано вийшла заміж і вже в 18 років стала мамою, з’явився мій чоловік Славко, а через рік його брат Семен.

У неї з чоловіком була величезна любов ще з юності.

За словами Слави, у них була дуже щаслива сім’я. Лариса Анатоліївна відразу після школи закінчила курси бухгалтерів і починала свою кар’єру в маленькому магазинчику, потім заочно навчалася, тепер вона головний бухгалтер в якийсь солідній фірмі.

Коли Славку було десять років, батька не стало. Тому далі Лариса Анатоліївна піднімала своїх синів сама. Вчила їх бути самостійними і прямим текстом говорила, що як тільки вони закінчують школу, вона припиняє про них піклуватися.

 Поки її сини вчилися в школі, вона подбала про репетиторів, щоб в інституті вони навчались на бюджеті, навчання вона оплачувати не буде, тому синам відразу потрібно було обрати професію, до якої душа лежить.

І ось ми з Славком одружилися. Ми обидва студенти. Лариса Анатоліївна оплатила частину витрат на торжество, подарувала нам весільну подорож і сказала:

— Щасливої ​​дороги, далі самі.

І зникла з нашого життя. Іноді подзвонить, запитає: «Як справи?», – і все.

Молодший брат Славка живе доки з мамою, навчається в інституті, але мама його фінансування припинила теж:

— Дорослого чоловіка я забезпечувати не буду.

У нас з’явилась дочка, а у Лариса Анатоліївна внучка. Свекруха привітала, привезла величезний подарунок, який складається з підгузків, пелюшок і іншої гігієни. Занесла в дім плюшевого ведмедя. Всіх поцілувала і зникла.

У неї бурхливе особисте життя. Вона по вихідним катається на велосипеді, бере участь в походах і змаганнях. Взимку лижі і ще багато різних занять. У неї, навіть, любов намалювалася. Ми її просимо з онукою посидіти, а вона: «Самі справляйтеся». Ми просимо грошей, щоб за квартиру заплатити, а вона: «Самі справляйтеся, я якось без допомоги бабусь дітей виростила і ви зможете».

Що за байдужість? Коли Славко був один йому своїх грошей вистачало, а тепер нас троє, а свекруха допомогти не хоче. Мої батьки вже на пенсії, я молодша дитина в родині, грошей їм і самим не вистачає. Буває овочів з дачі підкинуть. А тут у Лариса Анатоліївна особисте життя процвітає.

А недавно вона нам заявила: «Якщо мені знадобиться дитина, то я вийду заміж і матиму свого малюка. Пробачте, але це ваше дитя і ви його батьки. Я своїх виростила, тепер ваша черга» .

Звичайно, вона іноді робить нам подарунки, але цього мало. І коли я занедужала, вона з онукою сиділа, а чоловік за мною доглядав. Але як тільки мені стало краще, помахала ручкою: «Тепер самі».

Мені дуже неприємно бачити її фото з дорогих курортів, або з походів. Я розумію, що за ці кошти ми могли б купити необхідне щось нам, ну або якби вона посиділа з малою у свою відпустку, ми б теж відпочили. Чому вона так себе поводить?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головне фото – pexels.