fbpx
Події
“І без всякої охорони”: Президента з родиною побачили в неочікуваному місці

Президента України Петра Порошенка з сім’єю увечері 9 листопада помітили в одному з ресторанів у центрі Києва. Президентське подружжя сиділо за звичайним столиком.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів відомий блогер Олексій Давиденко, передає “Обозреватель”.

“Заїхав до друзів у популярний нині ресторан “БАО”. Ресторан як завжди забитий відвідувачами. За всіма столами сидять галасливі компанії, навколо багато іноземців.

У розпал вечора в ресторан спокійно заходить подружжя Порошенків у супроводі одного охоронця і проходить в один із залів “БАО”, де судячи з усього у них проходило якесь сімейне свято”, – зазначив Давиденко.

Читайте також:  “Нікого не виганяли, транспорт не перекривали”,- Перша леді на заправці розплачується на касі(фото)

За його словами, діти президента весь вечір спокійно ходили в ресторані “без всякої охорони і супроводу”, а відвідувачі були здивовані бачити президента за сусіднім столиком.

При цьому Давиденко уточнив, що на вулиці не було ні поліції, ні якихось обмежень щодо паркування або входу в ресторан.

“І це дуже сильно контрастує з усім тим, що ми бачили раніше у виконанні політичної еліти України. Тут, в Києві, ми всі давно звикли до кортежів, охорони, перекритих вулиць, закритих на спец обслуговування ресторанів і кавалькада машин супроводу”, – написав він.

На думку блогера, президенту вдалося здивувати українців “звичайною життєвою поведінкою”.

“Я не забув про недавні конфлікти журналістів з держохороною. Але це лише означає, що у владі вміють робити висновки і виправляти помилки. Про це звичайно ж ніхто не напише, бо, хто ж буде писати і читати щось хороше, коли можна написати чергову зраду і вона зайде на ура. Погане у нас купують набагато краще хорошого”, – наголосив Давиденко.

facebook