fbpx

Хюррем Султан вийшла з психіатричної лікарні та виходить заміж. Яскраві фарби життя актриси (фото)

Актриса, яка виконала роль Хюррем Султан в культовому серіалі «Чудовий вік» Марием Мер’єм Узерлі повідомила, що незабаром виходить заміж. Красуня оприлюднила ім’я свого обранця, ділиться glamur.org.

Однією з найбажаніших турецьких жінок Марием Мер’єм Узерлі все ніяк не вдавалося побудувати особисте життя. Кілька років тому від перенапруги зірка «Золотого століття» потрапила в психіатричну лікарню в Німеччині. Близькі актриси тоді журилися, що Марием перебуває в глибокій депресії: постійно плаче, погано спить, відмовляється їсти і спілкуватися з друзями. Пізніше журналісти дізналися, що знаменитість вагітна …

Навіть ця радісна звістка не додала яскравих фарб у життя актриси. Виявилося, що батько майбутньої дитини Джан аташе не планує стає татом. Чоловік розірвав заручини і Мер’єм Узерлі і залишив її наодинці зі своїми думками і вагітністю.

Читайте також: НАУКОВЕЦЬ РОЗПОВІВ ПРО ПРАВДУ Й ВИГАДКУ У СЕРІАЛІ ВЕЛИЧНЕ СТОЛІТТЯ “РОКСОЛАНА”

У 2014 році актриса народила прекрасну дівчинку, давши їй гарне ім’я і своє прізвище. Схоже, життя красуні знову наповнилося змістом. Душевній рівновазі зірки також сприяють і зміни «на особистому».

Стало відомо, що Мер’єм зустрічається з чоловіком, який готовий взяти на себе відповідальність за неї і дитини. Прекрасним принцом кіно-діви став турецький підприємець альп Озджан. Привабливий чоловік виявився не тільки рішучим, але ще і багатим: Альп володіє мережею компаній, що займаються яхтингом.

Молоді люди разом проводять багато часу, проводять спільно відпустку. А недавно, на безіменному пальці красуні став красуватися перстень з великим дорогоцінним каменем. Очікуємо гучне весілля!

Джерело.

You cannot copy content of this page