fbpx

“Хюндай і мороз – речі несумісні”: стали відомі подробиці НС з потягом під Львовом

Користувачі соціальних мереж активно обговорюють поломку поїзда “Інтерсіті” №743 сполученням Дарниця-Трускавець, котра трапилась близько 50 кілометрів від Львова вечером 5 січня. ЗМІ пропонує читачам підбірку думок.

Артем Стельмашов:

“Хюндай і мороз – речі все-таки несумісні. Уже півгодини стоїмо під Львовом. Поїзд Дарниця-Трускавець. До Львова не доїхали якихось 20 хвилин. У вагонах повністю відімкнене опалення і світло, сидимо у суцільній темряві. На вулиці мінус 18”.

Олена Радзівіл:

“Інтерсіті” ламаються на під’їзді до Львова, графік руху летить к свиням, ми спізнюємося на 2 години, діти по вагону істерять… Ось і скінчилася відпустка”.

Любомир Васьків:

“Інтерсіті” в своєму репертуарі, салон освітлюється вогниками гаджетів і зігрівається теплом наших сердець”.

Ігор Зінкевич:

“22:46 – поїзд Трускавець-Дарниця. Прибути мали о 22:23. Стоїть посеред поля 40 хв, бо виникли проблеми з пантографом (так сказали), який передає струм, через це поїзд не може їхати. Світло також виключили, щоб зберегти запаси струму,через це холодно, на дворі -11,усі сидять в куртках. Перше оголошення зробили десь о 22:15, що технічна зупинка триватиме 20 хв і про подальшу затримку часу нас попередять. Друге оголошення було о 22:40, що зупинка буде тривати ще 30/40 хв. На головному вокзалі на табло рейсу вже немає”.

Віталій Селик:

“Стара хвороба. Скорше за все, сніг потрапив у з’єднання електрики між вагонами, розплавився та при низькій температурі знову замерз. За законом фізики розширився і розірвав з’єднання силового електрокабелю. От і стали. Після зими 2012/13 казали, що усунули проблему, поставили нові дніпропетровські акумулятори. Але виявилося – ні”.

Читайте також: Потяг «Інтерсіті» застряг за 50 кілометрів від Львова: Люди мерзнуть у вагонах

Джерело.

You cannot copy content of this page