fbpx
Події
“Хунта знищує мирний Донбас”: у київській клініці спалахнув сепаратистський скандал

У київському гінекологічному центрі “Допомога+” лікар заявив пацієнтці, що він – “новоросівець”, а “хунта” намагається окупувати Донбас за допомогою “укробандерівців”. Про це у Facebook написав керівник благодійного фонду “Батальйон Волонтер” Сергій Плотницький.

З його слів, у столичний гінекологічний центр за консультацією звернулася його знайома. Оглядав жінку лікар акушер-гінеколог Юрій Голоденко. Про лікаря ходили різні чутки, нібито він дуже експресивний, і українською мовою з ним краще не розмовляти. Водночас пацієнти зазначали високий професіоналізм медика.1

“Знаючи, що лікар родом із Донбасу, знайома під час зустрічі сказала, що вони з ним земляки. І тут почалося “…Наш рідний край терпить окупацію від укробандерівців, що хоробрі герої Донбасу звільняють рідну землю, що мирний народ кожен день гине від куль і снарядів хунти, проте він твердо вірить, що його рідна “Новоросія” найближчим часом буде звільнена від бандерівців, оскільки був звільнений Крим. І що себе медик вважає “новоросівцем”, – написав Плотницький.

За словами голови “Батальйону Волонтер”, вже після першої фрази пацієнтка попросила медика припинити розмову, оскільки вона не поділяє його поглядів. У відповідь лікар розізлився і нібито почав говорити образливі слова на адресу Збройних сил України і українців взагалі. Також медик пропонував зателефонувати його мамі, щоб жінка з перших вуст почула про “звіряче” ставлення України до “Новоросії”.

Плотницький зазначив, що фактів, що підтверджують слова його знайомої немає: запис розмови відсутній, крім того, не було свідків, які могли б підтвердити слова пацієнтки.

Журналісти видання “Обозреватель” звернувся за коментарем у гінекологічний центр “Допомога+”, де представник медустанови повідомила, що керівництво клініки не буде коментувати інцидент, поки не поспілкується з самої пацієнткою. Зустріч жінки і представників центру запланована на четвер, 19 січня.

Читайте також: “Щоб вас там усіх повбивали”: харківське ПТУ шокувало привітанням бійців АТО

Джерело.

facebook