fbpx

“Хунта, бандери!”: мешканці Алушти про окупаційну владу на мітингу проти забудови набережної (відео)

Місцеві мешканці протестували проти забудови набережної торговими об’єктами.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на видання “Гордон”, у соцмережі “ВКонтакте” опублікували відеозапис розгону російськими силовиками протестного мітингу на центральній набережній Алушти в окупованому Криму. Місцеві жителі з криками “Це хіба не кримінал?!” намагалися закрити шлях поліцейському автомобілю. Коли людей розігнали, вони проводжали автомобіль криками “Київська хунта!” і “Бандери!”.

За інформацією місцевих ЗМІ, 4 червня о 10-й ранку ініціативна група проти забудови набережної торговими об’єктами планувала провести мітинг. Окупаційна влада не погодила заявку, тому організатори вирішили провести захід як зустріч з “депутатом міськради” Павлом Степанченком, яка не вимагала попереднього узгодження відповідно до законодавства.

Люди зібралися безпосередньо там, де стояли торговельні палатки, проти яких вони виступали. Однак зустріч тривала лише близько п’яти хвилин. Понад сотня людей зібралася біля причалу, на якому монтувалися атракціони, що закривають прохід до моря. Однак, щойно Степанченко відкрив зустріч, співробітники поліції схопили його й потягли до поліцейської машини. Решта учасників акції перешкоджали затриманню депутата і ще одного активіста й оточили машину, не даючи їй зрушити з місця. Бурю емоцій спровокував вигук поліцейського, який “послав” громадян “на Майдан”.

Джерело.

You cannot copy content of this page